آزادکاران مدعی با عملکرد مطلوب و خردجمعی به المپیک خواهند رسید

به گزارش تور اروپا ارزان، محمدحسن محبی مشاور عالی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه کرد: جلسه فنی خوبی را برگزار کردیم و کادر فنی برنامه های های خود را تا المپیک 2020 به رئیس فدارسیون کشتی ارائه داد.

آزادکاران مدعی با عملکرد مطلوب و خردجمعی به المپیک خواهند رسید

وی ادامه داد: در این جلسه که محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی و غلامرضا محمدی سرمربی این تیم حضور داشتند، برنامه های تیم ملی کشتی آزاد تا زمان حضور در المپیک توکیو ارائه شد و در خصوص آن بحث و گفتگو شد.

محبی توضیح داد: سرمربی تیم ملی در این جلسه بر این موضوع که رقابت های بین المللی جام تختی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و عدم حضور کشتی گیران در آن به منزله حذف آن ها از دایره انتخاب نفرات برای المپیک 2020 خواهد بود تاکید داشت.

وی گفت: کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد نفراتی که در رقابت های دنیای صاحب مدال و سهمیه شده بودند به دلیل عملکرد مثبتشان و همچنین کشتی گیرانی که در مسابقات بین المللی ایتالیا حضور خواهند یافت را از حضور در جام تختی معاف نموده است.

محبی در خصوص نظر کادر فنی در خصوص نحوه انتخاب نفرات برای المپیک 2020 توکیو توضیح داد: در جلسه ای که برگزار گردید تمامی نفرات حاضر بر این موضوع تأکید داشتند که هیچ کس از قبل برای حضور در این مسابقات انتخاب شده نیست و 6 ماه آینده و عملکرد کشتی گیران در مسابقات جام تختی، مسابقات کسب سهمیه و سایر رقابت های مدنظر کادر فنی از جمله مسابقات بین المللی معین کننده و ملاک خواهد بود.

محبی تأکید کرد: نظر کادر فنی این بود که کشتی گیری که قرار است در المپیک به میدان برود باید شایستگی خود را ثابت کند و در نهایت پس از آنالیز عملکرد تمامی نفرات، کشتی گیران منتخب پس از تایید و معرفی کادر فنی و تأیید فدراسیون، معرفی خواهند شد.

دارنده مدال های نقره و برنز دنیا گفت: در حال حاضر تمرکز کادر فنی برای کسب 4 سهمیه باقی مانده المپیک خواهد بود و برنامه های تیم ملی کشتی آزاد برای رسیدن به این مهم، در جلسه روز چهارشنبه ارائه و آنالیز شد.

مشاور عالی رئیس فدراسیون کشتی در خصوص حضورش در فدراسیون گفت: خوشحالم که خرد جمعی در دستور کار علیرضا دبیر واقع شده است و بنده در هرجایی که احتیاج باشد و فدراسیون کشتی بخواهد، آماده یاری و خدمت به کشتی کشور هستم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات دنیای 2002 تهران در خاتمه اعلام نمود: فرصت زیادی تا المپیک 2020 توکیو نمانده و در این زمان محدود کشتی فقط به حمایت و آرامش احتیاج دارد و از همینجا از تمامی جامعه کشتی می خواهم که همدل و حامی کشتی باشند تا نمایندگان کشورمان در این رویداد مهم بار دیگر برای کشور و مردمان افتخارآفرین باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 489

به "آزادکاران مدعی با عملکرد مطلوب و خردجمعی به المپیک خواهند رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادکاران مدعی با عملکرد مطلوب و خردجمعی به المپیک خواهند رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید