ابلاغ نقشه محدوده عرصه و حریم امامزاده قاسم زیارت به استاندار سمنان

به گزارش تور اروپا ارزان، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، 10 مرداد 97 در نامه‌ای به استاندار سمنان نقشه محدوده عرصه، حریم و ضوابط حفاظتی و معماری امامزاده قاسم زیارت را به او ابلاغ کرد.

ابلاغ نقشه محدوده عرصه و حریم امامزاده قاسم زیارت به استاندار سمنان

به‌گزارش خبرنگار تور اروپا ارزان، در نامه علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به سید شهاب الدین چاووشی استاندار سمنان آمده است:

در اجرای بند 12 از ماده 3 قانون اساسنامه سازمان میراث‌فرهنگی کشور و مواد مربوطه از قانون راجع به حفظ آثار ملی مصوب سال 1309 و نظام‌نامه اجرایی قانون آن، نقشه محدوده عرصه، حریم و ضوابط حفاظتی و معماری مربوط به اثر ملی فرهنگی، تاریخی امامزاده قاسم زیارت واقع در شهر مهدی شهر که به شماره 3548مورخ 1379/12/25 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است، ابلاغ می‌شود.

محدوده حریم اثر مذکور تحت حفاظت و نظارت این سازمان است و هر گونه دخل و تصرف در محدوده حریم و تخلف از ضوابط حفاظتی مقرر، برابر مواد 558 لغایت 569 از کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرم محسوب می‌شود و مرتکب مشمول مجازات‌های قانونی خواهد شد.

خواهشمند است دستور فرمایید مراتب جهت اطلاع و اجرا به مقامات و مسئولین ذی‌ربط در استان ابلاغ شود و از نتیجه این سازمان را مطلع نمایند.

منبع: chtn.ir
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 63

به "ابلاغ نقشه محدوده عرصه و حریم امامزاده قاسم زیارت به استاندار سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ نقشه محدوده عرصه و حریم امامزاده قاسم زیارت به استاندار سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید