احکام اجرایی مالیاتی و تامین اجتماعی مشمول تعویق 3 ماهه می گردد

به گزارش تور اروپا ارزان، رئیس اتاق تعاون در نشست مشترک با رئیس جمهور پیشنهاد کرد که تمام احکام اجرایی مالیاتی و تامین اجتماعی مشمول تعویق 3 ماهه گردد که با موافقت رئیس جمهور همراه شد.

احکام اجرایی مالیاتی و تامین اجتماعی مشمول تعویق 3 ماهه می گردد

به گزارش گروه مالی تور اروپا ارزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، روز گذشته رئیس جمهوری در نشست مشترک با نمایندگان بخش های مختلف اقتصاد، بر حمایت از اقشار و کسب و کارهای ضعیف تاکید نمود.

رئیس جمهور در نشست مشترک با نمایندگان و فعالان مالی بخش های غیردولتی، با برشمردن تصمیمات این نشست برای حمایت از اقشار و کسب و کارهای ضعیف جامعه گفت: مردم مطمئن باشند، نیازهای بهداشتی و درمانی و همچنین ارزاق عمومی و نیازمندی های ضروری زندگی آنها تامین شده و در حد امکان هم دولت حمایت خود را نسبت به اقشار و کسب و کارهای ضعیف انجام خواهد داد.

بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون نیز در این نشست با بیان مسائل ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا برای فعالان مالی و تعاونگران و آسیب های ناشی از آن، تعویق اجرای احکام سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی را پیشنهاد داد.

بنابر این گزارش، رئیس جمهور ضمن موافقت با این پیشنهاد بیان داشت: تمام احکام اجراییه سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی در خصوص موسسات و فعالان مالی و سایر موارد آن اعم از مسدود کردن حساب ها و توقیف اموال، تا سه ماه به تعویق بیفتد و در حد امکان هم دولت حمایت خود را نسبت به اقشار و کسب و کارهای ضعیف انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 687

به "احکام اجرایی مالیاتی و تامین اجتماعی مشمول تعویق 3 ماهه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام اجرایی مالیاتی و تامین اجتماعی مشمول تعویق 3 ماهه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید