اعلام آمار ثبت نام و آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی

به گزارش تور اروپا ارزان، حسین توکلی - مشاور عالی سازمان سنجش اضافه نمود: مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته سال 1396 از سوم آبان شروع شده و تا اول آذر ماه 96 ادامه دارد.

اعلام آمار ثبت نام و آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی

وی اضافه کرد: مرحله تکمیل ظرفیت برای این رشته ها با توجه به درخواست دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال1396 برگزار شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: تمامی داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالـی غیرانتفاعی (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام نموده و یا ثبت نام ننموده اند) می توانند بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش تا مهلت زمانی اعلام شده برای ثبت نام مراجعه نمایند.

وی یادآور شد: متقاضیان می توانند تا اول آذرماه 96 با مراجعه به دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای و یا مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی و کسب اطلاع از رشته های پذیرنده دانشجو در این مرحله نسبت به شرکت و انتخاب کدرشته محل مورد تقاضای خویش اقدام نمایند.

توکلی تاکید نمود: تا امروز 16 آبان ماه 96 تعداد 5 هزار و 524 نفر در تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته ثبت نام نموده اند.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1148

به "اعلام آمار ثبت نام و آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمار ثبت نام و آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید