تحت فشار قراردادن سعادتمند برای استعفا، پای ماجرای شفر در میان است

به گزارش تور اروپا ارزان، در شرایطی که احمد سعادتمند برای کاستن از فشار های اقتصادی باشگاه از وینفرد شفر برای پرداخت طلب 550 هزار دلاری اش وقت گرفته بود، امروز اتفاقی عجیب افتاد که به احتمال زیاد این توافق را منتفی می نماید!

تحت فشار قراردادن سعادتمند برای استعفا، پای ماجرای شفر در میان است

به گزارش تور اروپا ارزان نوزدهم اسفند خبر رسید که فیفا باشگاه استقلال را به پرداخت 550 هزار دلار به وینفرد شفر محکوم نموده است و آنها فقط 2 هفته

(اوایل فروردین) فرصت دارند تا برای فرار از محرومیت و دیگر مجازات های احتاقتصادی این مبلغ را پرداخت نمایند. انبوهی از بدهی های ارزی انباشته و حساب خالی باشگاه که علی فتح الله زاده را وادار به استعفا کرد.

سعادتمند پیروز شد از پیرمرد آلمانی برای پرداخت پولش وقت بگیرد تا فشار اقتصادی سنگین از روی دوش باشگاه و البته خودش برداشته گردد. چند روز بعد از این توافق بود که خبر رسید باشگاه از ساشا پسر شفر و میگوئل کولی دستیار شفر شکایت متقابلی نموده است. مدیران باشگاه این موضوع را که می توانست در این مقطع به توافق آنها با شفر لطمه بزند تکذیب کردند تا اینکه دیروز طبق معمول سند این موضوع به دست رسانه ها رسید!

حالا احتمال از بین رفتن توافق با شفر وجود دارد و محتمل است او برای پرداخت نشدن پولش در موعد مقرر به فیفا شکایت کند و کار دست باشگاه استقلال بدهد! باید دید په کسی یا چه کسانی با هدف ضربه زدن و فشار آوردن به مدیرعامل جدید این خبر و سند را منتشر نموده اند. البته مدیر عامل جدید آبی ها این روزها در داخل و اطراف و بیرون باشگاه دشمن و کسانی که رفتن و استعفایش را می خواهند کم ندارد. حتی اگر بهای این کار محرومیت و زمین خوردن استقلال باشد! به خصوص که همه می دانند ساشا چه نفوذی روی پدرش دارد و می تواند به راحتی این کار استقلالی ها را تلافی کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 755

به "تحت فشار قراردادن سعادتمند برای استعفا، پای ماجرای شفر در میان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحت فشار قراردادن سعادتمند برای استعفا، پای ماجرای شفر در میان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید