مشخص بازرس از سوی یوفا برای بررس حادثه حمله به کمک داور در اتریش

به گزارش تور اروپا ارزان، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) یک بازرس ویژه را مامور آنالیز حادثه حمله به یک کمک داور در جریان یک بازی لیگ اروپا کرد.

مشخص بازرس از سوی یوفا برای بررس حادثه حمله به کمک داور در اتریش

به گزارش تور اروپا ارزان و به نقل از سایت رسمی یوفا، کمیته انضباطی یوفا یک بازرس ویژه را برای آنالیز حمله به کمک داور در بازی رفت تیم های اشتروم گراتس اتریش و آاک یونان از مرحله سوم حذفی لیگ اروپا مامور کرد. در جریان این بازی از صندلی تماشاگران تیم میهمان وسیله ای به سمت کمک داور پرتاب شد که مصدومیت او و انتقالش به بیمارستان را به همراه داشت. این اتفاق باعث تاخیر 40 دقیقه ای این بازی و جایگزین شدن کمک داور ذخیره شد.

کمیته انضباطی یوفا همچنین پرونده ای علیه باشگاه میزبان یعنی اشتروم گراتس اتریش باز نموده است.

خبر دیگر از یوفا حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال روسیه با ارسال نامه ای به این نهاد خواهان آنالیز حمله هواداران یونانی به چند خبرنگار ورزشی این کشور پیش از شروع بازی رفت مرحله سوم حذفی لیگ اروپا میان تیم های پائوک یونان و اسپارتاک روسیه شد.

یک مقام فدراسیون فوتبال روسیه در این رابطه گفت: اطمینان داریم که چنین اتفاق هایی حتی مورد تایید هواداران فوتبال نیست و یوفا باید هر چه سریع تر ضمن آنالیز حمله به تور اروپا ارزان روسی در یونان باشگاه پائوک را نیز جریمه کند. فدراسیون فوتبال روسیه نیز تحقیقاتی در این زمینه با اطلاعات تور اروپا ارزان حاضر در محل حادثه انجام داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 86

به "مشخص بازرس از سوی یوفا برای بررس حادثه حمله به کمک داور در اتریش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص بازرس از سوی یوفا برای بررس حادثه حمله به کمک داور در اتریش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید