خبرنگاران دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند به بانک های مازندران ابلاغ شد

به گزارش تور اروپا ارزان، ساری - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور مالی استانداری مازندران از ابلاغ دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند به تمامی بانک های استان اطلاع داد و تاکید نمود : اجرای کامل این دستورالعمل های بهداشتی برای تمامی بانک ها الزامی است.

خبرنگاران دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند به بانک های مازندران ابلاغ شد

حسن خیریانپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار تور اروپا ارزان اضافه نمود : پس از دستور استاندار در روز یکشنبه هفته جاری ، جلسه فوق العاده شورای هماهنگی بانک ها تشکیل و پروتکل های بهداشتی به تمامی بانک های استان ابلاغ شد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران در نشستی که یک روز پس از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند برگزار گردید از این که بانک های استان دستورالعمل های بهداشتی را در ارتباط با مشتریانشان نادیده گرفتند ، انتقاد کرد و از معاون امور هماهنگی مالی استانداری خواست تا با تشکیل جلسه ، مدیران بانک را نسبت به اهمیت موضوع توجیه کند.

استاندار مازندران در عین حال هشدار داده بود که چنانچه بانکی بدون رعایت پروتکل برای کارکنان و مشتریان ادامه فعالیت دهد ، بدون اغماض برخورد خواهد شد.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار مازندران گفت : تمامی بانک های مازندران ملزم هستند محل ایستادن و توقف مراجعین را جانمایی نموده و فاصله قانونی را در پشت باجه مدیریت نمایند.

وی اضافه نمود : در فضای درونی بانک ها محل انتظار و نشستن مراجعین باید با فاصله جانمایی گردد و جایگاه ها حداقل با رعایت فاصله یک متری از یکدیگر قرار گیرند.

خیریانپور گفت : ارائه خدمات به مراجعین نیز باید به صورت نوبت دهی طبق شماره دیجیتال مستقر در بانک باشد و نباید در پشت باجه تجمعی صورت بگیرد.

وی همچنین فرمانداران شهرستان ها را نیز مسئول و ناظر بر رعایت نکات بهداشتی در بانک ها دانست و گفت: در صورت تکرار تخلف بهداشتی از سوی بانک یا شعبه خاصی باید با آن برخورد گردد و در صورت تداوم این مسئله از فعالیت آن شعبه جلوگیری و اقدام به تعطیلی آن گردد.

معاون استانداری مازندران در واکنش به تجمعات پشت درب بانک ها هم گفت : نیروهای درون بانک ها محدود هستند و مدیریت محیط بیرون از بانک باید به درایت توسط خود مردم انجام گردد.

خیریانپور از مردم خواست برای حفظ سلامت خود و دیگران نسبت به رعایت فاصله بهداشتی هوشیار باشند و از بی تفاوتی به این موضوع خودداری نمایند.

وی همچنین به مردم توصیه کرد که در صورت امکان از فعالیت های الکترونیکی بانک ها استفاده و از مراجعه فیزیکی به شعبات بانکی خودداری نمایند.

معاون استاندار مازندران گفت : رسانه ها چشم بیدار و ناظر دستگاه های اجرایی در مبارزه با کرونا هستند و از فعالان عرصه رسانه می خواهیم که هرگونه تخطی بهداشتی را به ما منتقل نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 764

به "خبرنگاران دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند به بانک های مازندران ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند به بانک های مازندران ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید