خبرنگاران مدیرعامل: معضل اقتصادی عامل مهم مسائل تیم داری همیاری ارومیه است

به گزارش تور اروپا ارزان، ارومیه- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان غربی با پذیرش انتقادها در خصوص تیم فوتبال بانوان این باشگاه گفت: با توجه به مسائل شدید اقتصادی، تیم داری در این شرایط بسیار سخت است.

خبرنگاران مدیرعامل: معضل اقتصادی عامل مهم مسائل تیم داری همیاری ارومیه است

حسین پزشکیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: شرایط سازمان از لحاظ مالی و مالی مساعد نیست ولی ما در ابتدای فصل با وجود شرایط سخت تیم داری و مسائل، بهترین قراردادها را با بازیکنان بستیم.

وی اضافه نمود: سال جاری با توجه به اینکه تیمی سقوط نخواهدکرد، بسیاری تیم ها در بازی ها بی انگیزه هستند با این حال ما برای حفظ تیم و حضور در لیگ و حمایت از تیم داری در لیگ حضور یافته ایم.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ما با توجه به رشد رقم قراردادها و شرایط مالی و کم رغبتی اسپانسرها به فوتبال بانوان، تیم داری به شکل اصولی و توجه به پایه ها و پرورش استعدادهاست درحالیکه سال های گذشته تیم داری نه به شکل اصولی و حرفه ای بلکه صرفا حضور در لیگ بود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان غربی اضافه نمود: تمام نقدها و نقص های موجود را می پذیرم و منکر مسائل نیستم، ولی به این مورد هم باید توجه داشت که درآمد سازمان حتی در برخی اوقات به سختی کفاف هزینه های پرسنلی و سازمان را می دهد.

پزشکیان گفت: یقین دارم اگر شرایط مالی بهتری بود، تیمی قدرتمندتر روانه مسابقات می شد با این حال کوشش می کنیم مسائل را حل کنیم گرچه کار سختی است.

وی در خصوص پرداختی به بازیکنان هم اظهار کرد: بخشی از رقم قرارداد اعضای تیم طی این هفته پرداخت خواهدشد.

وی از حمایت های محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی قدردانی کرد.

تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی در حال حاضر بدون امتیاز در رده آخر گروه یک لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه های کشور قراردارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1231

به "خبرنگاران مدیرعامل: معضل اقتصادی عامل مهم مسائل تیم داری همیاری ارومیه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیرعامل: معضل اقتصادی عامل مهم مسائل تیم داری همیاری ارومیه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید