خبر مهم درباره فروش سهام عدالت

به گزارش تور اروپا ارزان، خبرنگاران : مدیرعامل شرکت سپرده گذاری بورس اوراق بهادار گفت: 5 هزار و 600میلیارد تومان به حساب 1.9 میلیون فروشنده سهام عدالت واریز شده است.کسانی که پول حاصل از فروش سهام عدالت را هنوز دریافت نکرده اند، حتما شماره شبا حساب بانکی و یا شماره سیم کارت را به درستی وارد نکرده اند.

خبر مهم درباره فروش سهام عدالت

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، حسین فهیمی گفت: از حدود 19 میلیون نفری که در مدیریت سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کرده بودند، کم تر از دو میلیون نفر تصمیم گرفتند تا بخشی از سهام شان را - مجموع 60 درصد - را به فروش برسانند.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری بورس اوراق بهادار گفت: در حال حاضر 5 هزار 600 میلیارد تومان به حساب فروشندگان سهام عدالت - حدود 1 میلیون 900 هزار نفر - واریز شده است.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم شورای عالی بورس و بنابر شیوع ویروس کرونا تصمیم بر این شد که شناسایی مشتری و ثبت و ضبط مشتری در شرکت سپرده گذاری به عنوان درگاه ورودی بازار اوراق بهادار، با دو مولفه اطلاعاتی صورت بگیرد و افراد مجبور به مراجعه حضوری نباشند.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری بورس اوراق بهادار اضافه کرد: شماره شبا حساب بانکی و شماره سیم کارتی به نام دارنده سهام عدالت در حال حاضر می توانند بار ثبت و ضبط مشتری را به طور غیر حضوری به دوش بکشند.

حسین فهیمی اضافه کرد: کسانی که به درستی شماره شبا حساب بانکی و شماره سیم کارت را معرفی کرده بودند، سهامشان به فروش گذاشته شده و پول حاصل از سهام به حساب آن ها واریز شده است.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری بورس اوراق بهادار خاطر نشان کرد: از تاریخ 30 خردادماه 99 کارگزاری های کشور ملزم شدند تا به مشتری های خودشان پاسخ دقیق ارائه دهند.

وی ادامه داد: کسانی که پول حاصل از فروش سهام عدالت را هنوز دریافت نکرده اند، حتما یکی یا هر دوی این شماره ها را به درستی وارد نکرده اند.

حسین فهیمی با بیان این که اولویت ما بر حفاظت از سهام عدالت تنظیم شده است، توضیح داد: تا زمانی که ما از فروش قطعی و اطلاعات فروشنده اطمینان حاصل نکنیم، عملیات فروش را انجام نمی دهیم.

وی اضافه کرد: اگر دارندگان سهام عدالت در شماره شبا یا شماره موبایل مغایرت دارند، می توانند با مراجعه به سایت اصلی سهام عدالت، شماره های خود را اصلاح کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 962

به "خبر مهم درباره فروش سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم درباره فروش سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید