خط و نشان AFC برای تیم های انصراف دهنده از لیگ قهرمانان

به گزارش تور اروپا ارزان، کنفدر اسیون فوتبال آسیا برای تیم هایی که با بهانه کرونا قصد انصراف از حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارند، خط و نشان کشید.

خط و نشان AFC برای تیم های انصراف دهنده از لیگ قهرمانان

به گزارش گروه ورزشی تور اروپا ارزان، نشریه الاتحاد امارات اطلاع داد کنفدراسیون فوتبال آسیا به اخبار منتشر شده مبنی بر احتمال کناره گیری بعضی از باشگاه ها از حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داد.

AFC برای باشگاه ها خط و نشان کشید و اعلام نمود در صورت کناره گیری تیمی از ادامه لیگ قهرمانان آسیا 2020 باید عواقب سنگینش را بپذیرد. هر تیمی در صورت انصراف از لیگ قهرمانان باید غرامت میلیون دلاری پرداخت کند و به مدت 2 سال از حضور در این رقابت ها محروم خواهد شد.

گزارش حاکی از آن است که کنفدراسیون فوتبال آسیا میخواهد ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 را به صورت متمرکز در نیمه دوم ماه سپتامبر(اواخر شهریور) برگزار کند.

داتو، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در زمینه اطلاع داد هیچ تیمی تا به امروز درخواست انصراف از لیگ قهرمانان نداده است. هر تیمی که بخواهد از حضور در این مسابقات انصراف دهد باید طبق قانون جریمه و محروم گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 887

به "خط و نشان AFC برای تیم های انصراف دهنده از لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان AFC برای تیم های انصراف دهنده از لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید