درخواست بخشش بعد از قتل اینستاگرامی

به گزارش تور اروپا ارزان، مردانی که در کری خوانی اینستاگرامی مرتکب قتل شده بودند، در آخرین دفاعیات خود از اولیای دم درخواست بخشش کردند.

درخواست بخشش بعد از قتل اینستاگرامی

به گزارش شرق، در این درگیری چشم چپ یک میانجی نیز کور شده بود که در دادگاه درخواست دیه را مطرح نمود. آذر سال 97 صدای شلیک دو گلوله در یکی از محله های ورامین پیچید. همسایه ها که از خانه شان بیرون دویده بودند، شاهد درگیری دسته جمعی میان چند جوان بودند. در این میان، کامران 28 ساله که به شدت زخمی شده بود، به همراه مرد جوانی به نام دانیال که از ناحیه چشم آسیب دیده بود، به بیمارستان منتقل شدند، اما کوشش پزشکان برای نجات کامران بی نتیجه ماند و او به خاطر شدت خونریزی جان سپرد. دانیال نیز تحت عمل جراحی نهاده شد، اما چشم چپش به خاطر اصابت گلوله نابینا شد.

پزشکی قانونی در گزارشی اظهار داشت کامران به دلیل ضربات متعدد قمه و شلیک گلوله از پا درآمده است. با شناسایی متهمان و صدور کیفرخواست برای آنها، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهمان پای میز محاکمه رفتند.

آن ها در جلسه اول محاکمه جزئیات درگیری را تشریح کردند. یکی از این افراد گفت: درگیری از لایو اینستاگرام آغاز و به خیابان کشیده شد. آن شب وقتی با کامران، مقتول پرونده و دوستانش روبه رو شدیم، درگیری میان ما بالا گرفت. چند نفر از دوستان کامران دعوا را آغاز کردند. ما دو تیر هوایی شلیک کردیم که یکی از گلوله ها به پای کامران برخورد کرد و دوستانم هم با قمه به او ضربه زدند، اما نمی دانیم چطور گلوله دیگر به چشم دانیال برخورد کرد.

بعد از اینکه هر سه متهم دفاعیات خود را مطرح نمودند، ادامه رسیدگی به جلسه دوم کشیده شد و در جلسه دوم متهمان برای بیان آخرین دفاع در صندلی نهاده شدند. همه متهمان درخواست بخشش کردند و گفتند قصد قتل نداشتند. آن ها گفتند از اتفاقی که افتاده بسیار پشیمان هستند. با خاتمه جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1141

به "درخواست بخشش بعد از قتل اینستاگرامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست بخشش بعد از قتل اینستاگرامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید