درخواست سفیر ایران از رییس تلویزیون بلغارستان

به گزارش تور اروپا ارزان، سفیر ایران در بلغارستان امروز با امیل کوشلوکوف، رئیس تلویزیون ملی بلغارستان دیدار کرد و با اشاره به تحریم های یکجانبه آمریکا، از وی خواست تا مظلومیت مردم ایران را به مخاطبان رسانه ملی بلغارستان منعکس کند.

درخواست سفیر ایران از رییس تلویزیون بلغارستان

به گزارش خبرنگاران، سید محمد جواد رسولی محلاتی سفیر ایران در بلغارستان، در این ملاقات ضمن اشاره به رابطه تاریخی و فرهنگی غنی میان دو ملت بیان داشت: دو کشور با اشتراکات تاریخی، تمدنی و فرهنگی فراوان می توانند بیش از پیش در بخش های مختلف فرهنگی و بویژه صدا و سیما با یکدیگر همکاری و مصاحبه داشته باشند.

رئیس تلوزیون ملی بلغارستان در این ملاقات ضمن تأکید بر این نکته که تاریخ و فرهنگ ایران مورد احترام مردم بلغارستان است، آمادگی خود برای تقویت همکاری های تلویزیونی و رسانه ای با ایران را ابراز داشت.

سفیر ایران همچنین در بخش دیگری از این ملاقات ضمن اشاره به تحریم های یکجانبه، غیرقانونی و ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران که موانع زیادی را در راستا تأمین داروهای اساسی و مواد غذایی مورد نیاز مردم به وجود آورده است، از رئیس تلویزیون ملی بلغارستان خواست تا مظلومیت مردم ایران را به مخاطبان رسانه ملی بلغارستان منعکس کند.

در این ملاقات همچنین مقرر شد به مناسبت گرامیداشت یکصدو بیست و چهارمین سالروز برقراری روابط رسمی دیپلماتیک میان دو کشور برنامه هایی با موضوع روابط دوجانبه ایران و بلغارستان در تلویزیون ملی بلغارستان پخش شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1060

به "درخواست سفیر ایران از رییس تلویزیون بلغارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست سفیر ایران از رییس تلویزیون بلغارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید