راه حل جالب دانش آموزان قرنطینه شده در ووهان برای فرار از تکالیف مدرسه

به گزارش تور اروپا ارزان، بچه های قرنطینه شده در ووهان روشی درخشان برای فرار از تکالیف مدرسه پیدا نموده اند. آنها برای دور زدن تکالیف خود، اپلیکیشنی که تکالیف مدرسه را منتشر می کرد، با راهکاری جالب از دسترس خارج کردند.

راه حل جالب دانش آموزان قرنطینه شده در ووهان برای فرار از تکالیف مدرسه

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، دانش آموزان چینی مناطق قرنطینه موظف شده بودند برای انجام کارهای مدرسه از اپلیکیشن DingTalk استفاده نمایند. اما کدام دانش آموزی است که از تکالیف مدرسه دل خوشی داشته باشد؟ بچه ها شگفت انگیزند حتی در شرایط سخت و یا شاید به ویژه در شرایط سخت.

در حالی که دنیا با شیوع کرونا که باعث کشته شدن هزاران نفر شد ، دست و پنجه نرم می نماید ، بچه ها در مرکز اپیدمی یک راه خلاقانه برای خلاص شدن از انجام کارهای مدرسه پیدا کردند. در ووهان همزمان با بدتر شدن گسترش کرونا، مدارس تعطیل شدند و بچه های قرنطینه در خانه راهنمایی شدند. پس از مدتی کادرهای آموزشی تصمیم گرفتند ادامه فرایند آموزش را به وسیله برنامه ای به نام DingTalk انجام دهند تا بچه ها بتوانند از راه دور درس و مشق های خود را ادامه دهند و به عبارتی از تحصیل غافل نشوند. اما این تکنیک مانع از فرار بچه ها نشد.

بچه ها برای فرار از نصب و استفاده از این اپلیکیشن تصمیم گرفتند به این اپ ستاره های منفی بدهند. اعطای ستاره های منفی و امتیازات بیش از حد پایین به یک اپلیکیشن باعث می گردد این اپ از دسترس خارج گردد. درواقع اگر کاربران متعدد به یک برنامه در بخش نقد و آنالیز تنها یک ستاره بدهند این برنامه از اپ استور یا سایر درگاهها حذف می گردد چرا که فروشگاه اپ تصور می نماید اپ مذکور منفور یا ناکارامد است. دانش آموزان چینی نیز از همین موضوع استفاده کردند و در طول یک شب تا صبح، ده ها هزار امتیاز منفی به سمت این اپ سرازیر شد و در نتیجه امتیاز DingTalk در طول شب از 4.9 به 1.4 کاهش یافت.

نکته جالب این است که سازندگان این اپ نیز در شبکه های اجتماعی از قول Dingtalk نوشتند: من خودم فقط پنج سال دارم ، لطفا من را نکشید.

اگرچه شیوع کرونا ترسناک و حتی کشنده است اما در کنار همه این ترسها، گاهی همنشینی با بچه ها و دیدن روشهای خلاقانه آنها برای فرار از مشکل می تواند برای کنترل ترسها موثر باشد.

منبع: انتخاب
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 664

به "راه حل جالب دانش آموزان قرنطینه شده در ووهان برای فرار از تکالیف مدرسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه حل جالب دانش آموزان قرنطینه شده در ووهان برای فرار از تکالیف مدرسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید