ساخت 50 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد

به گزارش تور اروپا ارزان، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در صورت تحقق مبلغ پنج هزار میلیارد تومان از محل بند (و) تبصره 2 قانون بودجه، ظرف مدت 18 ماه 50 هزار واحد مسکونی ساخته و تحویل محرومان و نیازمندان واجد شرایط خواهد شد.

ساخت 50 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید مرتضی بختیاری گفت: مبلغ درخواستی برای ساخت این واحدهای مسکونی در قالب سهام است و در اجرای این طرح اولویت با سرپرستان خانوار به خصوص در مناطق روستایی است.

وی گفت: براساس تفاهمنامه به امضا رسیده، قرار است بنیاد مسکن به ازای هر واحد مسکونی مبلغ 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب بازپرداخت 14 ساله پرداخت کند.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه ماموریت اصلی کمیته امداد ایجاد اشتغال، توانمند کردن و ایجاد درآمد با ثبات برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد است، توضیح داد: با توجه به برنامه های زمانبندی شده اکنون کلنگ ساخت 43 هزار واحد مسکونی برای نیازمندان به زمین زده شده و تفاهمنامه نیز امضا و مبادله شده است.

بختیاری گفت: تفاهمنامه ساخت 20 هزار واحد مسکونی برای محرومان نیز با بنیاد مسکن به امضا رسیده است و به دنبال عملیاتی کردن همه طرح های در دست ساخت برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد هستیم.

وی در مورد ایجاد اشتغال برای خانواده های تحت پوشش نیز گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای نیازمندان و محرومان تحت حمایت یکی از ارکان های اصلی فعالیت های کمیته امداد است زیرا این امر یکی از ماموریت هایی است که مقام عظمای ولایت بر انجام آن تاکید فرمودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1094

به "ساخت 50 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 50 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید