سرانه آموزشی توسط شهرداری تامین گردد

به گزارش تور اروپا ارزان، خبرنگاران/قم استاندار قم با تأکید بر اینکه شورای آموزش وپرورش نباید در خصوص بحث های حقوقی نظر تفصیلی بدهد، گفت: شهرداری موظف است سرانه آموزشی شهر قم را تأمین کند و آن را در اولویت قرار دهد.

سرانه آموزشی توسط شهرداری تامین گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات بورسیه rtp استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

بهرام سرمست شامگاه چهارشنبه در هفتمین جلسه شورای آموزش وپرورش استان که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار گردید، گفت: چندین جلسه تخصصی در ارتباط به تخصیص زمین به آموزش وپرورش برگزارشده است.

وی اضافه کرد: باید توافقات در جلسات تخصصی انجام گردد و نباید دوباره مباحث تکراری در این جلسه مطرح گردد. همچنین باید توجه داش که شورای آموزش وپرورش نباید در خصوص بحث های حقوقی نظر تفصیلی بدهد.

استاندار قم اعلام کرد: شهرداری موظف است سرانه آموزشی شهر قم را تأمین کند و آن را در اولویت قرار دهد. خیرین و نمایندگان مجلس هم پیگیر بوده و در این زمینه مساعدت های لازم را دارند درنتیجه اقدامات لازم برای تأمین زمین برای اختصاص به سرانه آموزشی باید صورت بگیرد.

وی گفت: 9 قطعه زمین با کاربردی آموزشی از سوی شهرداری تخصیص داده شده است؛ این زمین ها نیازی به مصوبه شورای آموزش وپرورش ندارد.ر

گتفنی است احمد امیرآبادی فراهوانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: شورا و شهرداری چنین اختیاری را ندارد که مصوبه ای داشته باشد که مسئولیت اقتصادی زمین های با کاربری آموزشی را بپذیرد.

احمد امیرآبادی فراهانی با بیان اینکه در برنامه ششم معافیت عوارض شهرداری ممنوع بوده است، اضافه کرد: چنانچه مجلس بخواهد در بودجه سنواتی طرحی را مصوب کند باید به تصویب دوسوم نمایندگان برسد.

وی با اشاره به طلب شهرداری از دستگاه های اجرایی گفت: بیش از هزار میلیارد تومان شهرداری قم از دستگاه های اجرایی طلب دارد، 163 میلیارد پذیرفته شده اما مابقی که 800 میلیارد تومان است چه می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 508

به "سرانه آموزشی توسط شهرداری تامین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانه آموزشی توسط شهرداری تامین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید