سفر مکرون به بیروت و دخالت کشورهای بیگانه از عوامل اصلی آشوب های لبنان است

به گزارش تور اروپا ارزان، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: سفر مکرون به لبنان و دخالت کشورهای بیگانه از عوامل شتاب دهنده اغتشاشات اخیر در این کشور محسوب می شوند که موج جدیدی از اغتشاشات را رقم زده است.

سفر مکرون به بیروت و دخالت کشورهای بیگانه از عوامل اصلی آشوب های لبنان است

از سفر با بهترین تور پاتایا لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

سردار رسول سنایی راد در تبادل نظر با خبرنگار حوزه امنیتی و دفاعی گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، با اشاره به اغتشاشات اخیر لبنان اظهار کرد: اتفاقاتی که در لبنان در حال جریان است، ادامه دهنده همان شورش های پیش از شیوع کرونا در لبنان است که بعضی تصمیمات سیاسی و کرونا موجب شد به محاق برود.

وی افزود: حادثه انفجار بندر بیروت و سفر مکرون به لبنان و دخالت کشورهای بیگانه از عوامل شتاب دهنده اغتشاشات اخیر در این کشور محسوب می شوند که موج جدیدی از اغتشاشات را رقم زده است.

آشوب های لبنان همانند اغتشاشات در ایران فاقد پایگاه اجتماعی است

آشوب های لبنان شبیه اتفاقات آبان 98 ایران است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه دولت لبنان با سر دادن وعده برگزاری انتخابات زودهنگام درصدد کاهش هیجانات موجود در این کشور است، افزود: زیرا شرایط فعلی لبنان قطعاً زمینه ساز بروز مسائل متعدد امنیتی خواهد بود.

سنایی راد با بیان این مطلب که از اغتشاشات لبنان تنها دشمنان جبهه مقاومت و مردم لبنان سود خواهند برد، گفت: دولت لبنان حدود هشت ماه هست که بر سر کار است و این دولت که در شرایط بحران شکل گرفته و در این مدت در کوشش بود تا بحران های مالی و معیشتی لبنان را مهار کند، دشمنان با سوءاستفاده از شرایط موجود، واقعیت های این کشور را به فضای دیگری سوق دادند.

وی بیان نمود: جریان المستقبل (نزدیک به حریری) که مورد حمایت سعودی ها و فرانسوی هاست، باید جوابگوی مسائل و اغتشاشات اخیر لبنان باشد؛ اما این جریان با استفاده از این فضای هیجانی فرار رو به جلو می نماید و دیگران را مقصر جلوه می دهند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تأکید کرد: احتمال می رود با فروکش کردن موج اغتشاشات در لبنان، فضای اعتراضات منطقی گردد تا ابعاد حادثه بندر بیروت شفاف گردد.

4079/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1018

به "سفر مکرون به بیروت و دخالت کشورهای بیگانه از عوامل اصلی آشوب های لبنان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر مکرون به بیروت و دخالت کشورهای بیگانه از عوامل اصلی آشوب های لبنان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید