شرایط رشته های خاص آزمون سراسری تشریح شد

به گزارش تور اروپا ارزان، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام کد قبولی نهایی برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1397 برای آنها کد تعریف شده، منتشر شد.

شرایط رشته های خاص آزمون سراسری تشریح شد

به گزارش تور اروپا ارزان، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام کد قبولی نهایی برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1397 برای آنها یکی از کدهای 11، 12، 14، 15 ، 18 ،19، 20، 21 ، 22 ،23 ، 25 و 26 اعلام شد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، پیرو اطلاعیه مورخ 26 شهریور ماه سال جاری این سازمان درخصوص آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال 1397 که جهت انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته های مختلف تحصیلی به کدهای 11 (دانشگاه فرهنگیان)، 12 (رشته های تحصیلی دانشگاه شاهد)، 14 (رشته های تحصیلی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری)، 15 (رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی)، 18 (رشته های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه)، 19 (دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران)، 20 (بورسیه سپاه در دانشگاه علوم پزشکی بقیةاللهعج) ، 21 (دانشگاه شهید مطهری) ، 22 (بورسیه وزارت در دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله عج) ، 23 (دانشگاه صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران)، 25 (دانشگاه علوم و پزشکی ارتش) و 26 (بورسیه نیروی انتظامی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه اللهعج) در آزمون سراسری معرفی شده اند، بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به نتیجه مراحل مصاحبه و یا صلاحیت های عمومی افراد از سوی موسسات و یا هیأتهای مرکزی گزینش ذیربط، اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی فوق الذکر بر روی سایت اطلاع رسانی این سازمان قرارگرفته است.

قبول شدگان ضروری است با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام در روز چهارشنبه، 25 مهرماه به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. کلیه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. عدم مراجعه به موقع برای ثبت نام به منزله انصراف از قبولی رشته اعلام شده خواهد بود.

در کدرشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران به دلیل عدم تائید افراد از سوی موسسه ذیربط، افرادی به عنوان پذیرفته شده نهایی آن دانشگاه اعلام نشده است.

داوطلبانی که علاوه بر کدهای اعلام شده در این اطلاعیه دارای کد قبولی قبلی نیز بوده اند، قبولی قبلی آنان لغو شده و باید در رشته قبولی جدید ثبت نام نموده و ادامه تحصیل نمایند. این افراد برای ثبت نام در رشته قبولی جدید احتیاج به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 200

به "شرایط رشته های خاص آزمون سراسری تشریح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط رشته های خاص آزمون سراسری تشریح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید