شناسایی دو مورد جدید مشکوک به کرونا در استان مرکزی

به گزارش تور اروپا ارزان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک از شناسایی دو مورد جدید مشکوک به کرونا ویروس در استان مرکزی اطلاع داد.

شناسایی دو مورد جدید مشکوک به کرونا در استان مرکزی

به گزارش تور اروپا ارزان، سید محمد جمالیان امروز آدینه دوم اسفند در جمع تور اروپا ارزان اظهار کرد: تا این لحظه علاوه بر فردی که جواب آزمایش آن مثبت شده بود، دو مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان شناسایی شده اند که باید برای اطلاع قطعی از وجود این ویروس در بدن این افراد منتظر جواب نهایی آزمایش ماند.

وی با بیان اینکه جواب آزمایش این افراد احتمالا منفی باشد، اضافه کرد: در حال حاضر یکی از این افراد در یکی از بیمارستان های اراک و شخص دیگر در یکی از بیمارستان های شهرستان ها تحت مراقبت ویژه هستند.

وی بیان نمود: در دو روز گذشته در مجموع 16 مورد مشکوک به کرونا ویروس در استان شناسایی شده اند که تا این لحظه تنها جواب آزمایش یکی از این افراد مثبت بوده است. شخص مبتلا سابقه سفر به استان قم را داشته است و هم اکنون حال عمومی بیمار مساعد است.

وی تاکید نمود: هدف ما رو راست بودن و صداقت کامل با مردم است و از مردم استان تقاضا داریم تا زمانی که اخبار صحیح از منابع رسمی گزارش نشده اند، به شایعات توجهی نکنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 607

به "شناسایی دو مورد جدید مشکوک به کرونا در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی دو مورد جدید مشکوک به کرونا در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید