مصدومیت ناشی از چهارشنبه سوری در اصفهان نداشتیم، کاهش45درصدی حوادث

به گزارش تور اروپا ارزان، غفور راستین در گفت و گو با خبرنگاران گفت: شب گذشته 34 مورد حادثه مرتبط با چهارشنبه سوری در اصفهان به وقوع پیوست که چهار مورد منجر به بستری شدن افراد در بیمارستان شد.

مصدومیت ناشی از چهارشنبه سوری در اصفهان نداشتیم، کاهش45درصدی حوادث

وی بیان داشت: 30 مورد از حوادث چهارشنبه سوری شب گذشته در اصفهان به شکل سرپایی درمان شدند.

کاهش 45 درصدی حوادث چهارشنبه سوری اصفهان نسبت به سال گذشته

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با اعلام اینکه تعداد حوادث چهارشنبه سوری در 24 ساعت گذشته اصفهان به نسبت مدت مشابه در سال 96، 45 درصد کاهش داشته است، ادامه داد: هیچ مورد مصدومیت و جراحت ناشی از چهارشنبه سوری در شهرستان اصفهان نداشتیم که این نشان از تأثیر اطلاع رسانی به موقع مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مردم و اثر رسانه ها در انتشار اطلاع رسانی درست را می دهد.

وی با اشاره به اینکه حادثه دیدگان چهارشنبه سوری از اطراف اصفهان و دیگر شهرستان های استان اصفهان بودند، ادامه داد: بیشترین حادثه دیدگان مصدومیت از چشم، دست و پا بودند که بیشترین میزان سوختگی در حادثه دیدگان که عمدتاً ناشی از آتش بود به 9 درصد می رسید و استفاده از ترقه عامل دوم بوده است.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان بیان داشت: سه نفر از حادثه دیدگان به دلیل سوختگی در بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) اصفهان بستری شدند که دو نفر از شهرستان کاشان و یک نفر از شهرستان فلاورجان هستند.

از اول اسفندماه 57 مورد حادثه دیده مرتبط با چهارشنبه سوری در اصفهان داشتیم

وی بیان داشت: از اول اسفندماه تاکنون نیز 57 مورد حادثه دیده مرتبط با چهارشنبه سوری داشتیم که به دلیل ساخت ترقه دچار حادثه شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 317

به "مصدومیت ناشی از چهارشنبه سوری در اصفهان نداشتیم، کاهش45درصدی حوادث" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت ناشی از چهارشنبه سوری در اصفهان نداشتیم، کاهش45درصدی حوادث"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید