معاون حناچی: گشایش پروژه های ترافیکی را معطل تشریفات افتتاحیه نمی کنیم

به گزارش تور اروپا ارزان، معاون شهردار تهران با اعلام اینکه گشایش ترافیکی پروژه های عمرانی شهر تهران را معطل برگزاری مراسم و تشریفات افتتاحیه نمی کنیم، گفت: شهروندان حق دارند به سرعت از منافع ترافیکی پروژه های در حال انجام که به لحاظ پیشرفت و ایمنی دارای شرایط مقبول و قابل بهره برداری هستند، بهره مند شوند.

معاون حناچی: گشایش پروژه های ترافیکی را معطل تشریفات افتتاحیه نمی کنیم

به گزارش تور اروپا ارزان، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره منافعی که در پی بهره برداری آزمایشی و زودتر از موعد زیرگذر کوی نصر برای شهروندان ایجاد شده است، گفت: پایش های ترافیکی، حاکی از افزایش سرعت متوسط تردد خودروها در جهتهای شرق به غرب و غرب به شرق بزرگراه های جلال آل احمد و شهید گمنام است.

وی اظهار داشت: اگرچه جریان ترافیک معابر شهر تهران، در نتیجه کاهش ترددهای غیرضروری شهروندان روان تر شده است، اما پایش ترافیک محدوده تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد نشان می دهد که سرعت متوسط تردد در امتداد شرقی- غربی بزرگراه های جلال آل احمد و شهید گمنام، از هفتم اسفند ماه و در پی گشایش زیرگذر کوی نصر به شکلی محسوس افزایش یافته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اضافه نمود: این نشان می دهد که هدف متعادل سازی خطوط ترافیکی و یکسان سازی حرکت در بزرگراه جلال آل احمد که قبلا در نتیجه عرض کم پل فلزی کوی نصر دچار اختلال شده بود، به طور کامل محقق شده است.

صبوری همچنین از اجرای اقدامات تکمیلی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر از قبیل نصب قرنیز و سرشمع، اجرای بتن پرکننده پشت دیواره ها و نصب تاسیسات روشنایی طبق برنامه زمان بندی اطلاع داد و یادآور شد: بخشی از اقدامات به جامانده همزمان با جریان ترافیک و بخش دیگری از اقدامات در فاصله ساعات 22 تا 5 بامداد و متعاقب انسداد جریان ترافیک صورت می پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه اجرای روکش نهایی آسفالت و خط کشی جهت زیرگذر کوی نصر همزمان با بهبود شرایط جوی و در زمان مناسب انجام خواهد شد، تاکید نمود: در اقدامات آینده معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز کوشش خواهد شد تا گشایش ترافیکی پروژه های عمرانی معطل برگزاری مراسم و تشریفات افتتاحیه نشود و شهروندان به سرعت از منافع ترافیکی پروژه های در حال انجام بهره مند شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 666

به "معاون حناچی: گشایش پروژه های ترافیکی را معطل تشریفات افتتاحیه نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون حناچی: گشایش پروژه های ترافیکی را معطل تشریفات افتتاحیه نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید