مقایسه عجیب لوپتگی میان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا!

به گزارش تور اروپا ارزان، سرمربی تیم ملی اسپانیا شرایط کاری اش در این تیم و تیم سابقش را به شیوه ای عجیب مقایسه کرد.

مقایسه عجیب لوپتگی میان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا!

به گزارش تور اروپا ارزان، خولن لوپتگی امروز (شنبه) اولین نشست خبری اش به عنوان سرمربی رئال مادرید در لالیگا را تجربه کرد.

او در کنفرانس خبری پیش از مصاف فردای تیمش مقابل ختافه با سؤالی در مورد مقایسه شرایط کاری اش در رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا که تا دو ماه پیش راهنمایی آن را برعهده داشت روبرو شد و به آن پاسخی عجیب داد.

لوپتگی گفت: مقایسه تیم ملی اسپانیایی که من راهنماییش را برعهده داشتم با رئال مادریدی که الان سرمربی اش هستم مانند مقایسه گوجه با یک بیسکوییت است. این دو با هم فرق دارند. اگرچه هر دو فوق العاده اند اما چیزهای متفاوتی هستند. ما برای ساختن یک تیم فوق العاده به اندازه کافی بازیکن مستعد داریم. ببینیم چه می گردد. مطمئنم که این فصل تیمی فوق العاده خواهیم داشت. من این تیم را دوست دارم و از بازیکنانم راضی ام. این فصل رئال مادریدی فوق العاده را خواهید دید که برای بردن همه جام ها می جنگد.

لوپتگی در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش در دو هفته مانده به خاتمه بازار تابستانی نقل و انتقالات فوتبال اسپانیا خرید دیگری خواهد داشت، عنوان نمود: ما روی استفاده حداکثری از آنچه در اختیار داریم تمرکز داریم و آن تیمی است که من خیلی دوستش دارم و بازیکنی بااستعداد دارد. برای من آنهایی که در تیمم هستند اهمیت دارند نه آنهایی که نیستند.

رقابت میان 5 دروازه بان در رئال مادرید و احتمال خروج یک یا دو نفر آنها برای پیوستن به سایر تیم ها، موضوع دیگری بود که در مورد آن از لوپتگی سؤال پرسیده شد و او گفت: ما نمی توانیم با 5 دروازه بان به کارمان ادامه دهیم و باید آنها ا به سه نفر کاهش دهیم. به وقتش در مورد این موضوع هم تصمیم گیری خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 85

به "مقایسه عجیب لوپتگی میان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه عجیب لوپتگی میان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید