واکنش توییتر به پیغام کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند

به گزارش تور اروپا ارزان، بسیاری از کاربران توییتر برای ترامپ آرزوی مرگ بر اثر ابتلا به کرونا را داشتند که این پیغام ها با واکنش این شبکه اجتماعی همراه شد.

واکنش توییتر به پیغام کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه گاردین، در شرایطی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا آدینه راهی مرکز درمانی والتر رید شد، بسیاری از کاربران توییتری از جمله جو بایدن، رقیب دموکرات او آرزوی بهبودی سریع برای او داشتند.

با این حال، بسیاری دیگر از کاربران هم برای او آرزوی مرگ بر اثر ابتلا به کرونا را داشتند. این ویروس در دوران رهبری او جان بیش از 200 هزار تن را در آمریکا گرفته است، در حالی که او مرتبا شدت این بیماری را انکار می کرد.

شبکه اجتماعی توییتر آدینه در پیغامی تایید کرد، چنین اقداماتی نقض سیاستی است که مانع از انتشار توییت هایی می گردد که آرزو یا امید وارد آمدن ضربه ای مهلک به شخص یا گروهی از مردم را دارند.

در پیغام شبکه توییتر آمده است: توییت هایی که حاوی آرزو یا امید مرگ باشند و همچنین پیغام های که به وارد آمدن آسیب شدید یا بیماری مرگبار علیه شخصی امید دارند، اجازه انتشار ندارند و حذف خواهند شد. این سیاست از آوریل اجرایی شده و شامل حال تمام کاربران می گردد، نه فقط ترامپ.

این اطلاعیه موجب شگفتی بسیاری از کاربران توییتری شده است که از بابت دیدگاه های خودشان بار ها به مرگ تهدید شده اند.

یکی از کاربران در پیغامی نوشت: تصمیم برای اجرای ناگهانی این سیاست تأکید می نماید که متمرکز کردن تصمیماتی به منظور تعدیل محتوا با انحصارات شرکت های عظیم، همواره از قدرتمندان محافظت نموده و حاشیه نشینان را ساکت می نماید.

سخنگوی شرکت توییتر اعلام نمود فعالیت بعضی از کاربران تعلیق شده است، اما این شرکت روی همه توییت ها اقدام نمی نماید. این سخنگو به نشریه گاردین گفت: ما حذف محتوا را زمانی اولویت قرار می دهیم که علنا خواهان اقدام برای آسیب رساندن باشد.

بسیاری از کاربران توییتر، اما این سیاست را ریاکارانه توصیف کردند و به پیغام های تهدیدآمیزی که بعضی از کاربران دریافت می نمایند و توییتر هم واکنشی به آن ها ندارد، اشاره نموده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1035

به "واکنش توییتر به پیغام کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش توییتر به پیغام کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید