چلسی 0-3 بایرن مونیخ؛ ژرمن ها لندن را فتح کردند

به گزارش تور اروپا ارزان، بایرن مونیخ در ملاقات رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3-0 چلسی را شکست داد.

چلسی 0-3 بایرن مونیخ؛ ژرمن ها لندن را فتح کردند

با تور آلمان ارزان قیمت از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شاگردان هانسی فلیک که میهمان چلسی بودند، با ارائه یک نمایش برتر، توانستند به یک پیروزی پرگل برسند و صعودشان به مرحله بعد را تا اندازه زیادی قطعی نمایند.

بایرنی ها بازی را بهتر شروع کردند و چیزی نمانده بود در همان دقیقه اول به گل برسند اما ضربه مولر که با پاس دیویس صاحب موقعیت شده بود، با واکنش ویلی کابایرو دفع شد.

بازیکنان چلسی دقایقی بعد به این حمله پاسخ دادند و در دقیقه 7، میسون مونت با یک ضربه والی خطرناک، دروازه بایرن را تهدید کرد اما این بار هم توپ راهی به چهارچوب دروازه پیدا نکرد. دو دقیقه بعد، باز هم مونت صاحب موقعیت شد اما این بار هم ضربه کم جان او نتوانست به گل منجر گردد.

در دقیقه 11 نوبت بایرنی ها بود که شانس شان را درون محوطه جریمه بایرن امتحان نمایند اما کینگزلی کومان که با پاس مولر صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را به کنار دروازه کوبید.

حملات بایرن ادامه پیدا کرد و این تیم در دقایق 15 و 16، صاحب دو موقعیت پیاپی شد اما لواندوفسکی و بواتنگ نتوانستند از این فرصت ها استفاده نمایند.

پس از این بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 28، بایرنی ها تا آستانه زدن گل اول پیش رفتند اما واکنش عالی کابایرو و خروج به موقع او، مانع گلزنی لواندوفسکی شد.

در دقیقه 33، روی اشتباه نویر، چلسی صاحب موقعیت شد اما ژیرو نتوانست از ارسال کوواچیچ استفاده کند و این موقعیت هم از دست رفت. دو دقیقه بعد بدشانسی ها بایرن کامل شد و ضربه سر مولر به تیر دروازه برخورد کرد تا این فرصت خوب هم از دست برود.

در دقایق انتهای نیمه اول، این چلسی بود که نمایش بهتری داشت و صاحب دو موقعیت خوب شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از آنها استفاده نمایند و نیمه اول با تساوی 0-0 به انتها رسید.

نیمه دوم را بایرن طوفانی شروع کرد و در فاصله 4 دقیقه، دو بار به گل رسید. ابتدا در دقیقه 51، گنابری که حرکتی را از سمت چپ شروع نموده بود، لواندوفسکی را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و مهاجم لهستانی هم با یک پاس در عرض، بار دیگر ستاره آلمانی را در موقعیت گلزنی قرار داد. گنابری هم با یک ضربه بغل پا توانست حساب کار را 1-0 کند.

تیم میزبان هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 54 گل دوم را دریافت کرد. این بار هم روی همکاری با لواندوفسکی بود که گنابری در سمت راست محوطه جریمه چلسی صاحب موقعیت شد و ضربه دقیق او را کابایرو نتوانست دفع کند و به این ترتیب، اختلاف به دو گل افزایش پیدا کند.

رجحان بایرن بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 59، چیزی نمانده بود که گنابری هت تریکش را تکمیل کند اما ضربه او این بار راهی به چهارچوب دروازه چلسی پیدا نکرد.

لمپارد با به زمین فرستادن ویلیان و تامی آبراهام کوشش کرد جریان بازی را به سود تیمش تغییر بدهد اما باز هم این بایرنی ها بودند که بر بازی مسلط شدند و صاحب موقعیت های بهتری شدند تا اینکه پایان در دقیقه 76 به گل سوم رسیدند. این بار دیویس بود که با یک حرکت خوب از سمت چپ، مدافعان چلسی را به هم ریخت و پاس در عرض او به دهانه دروازه را لواندوفسکی با یک بغل پای ساده، تبدیل به گل کرد.

بازیکنان چلسی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند اما در دقیقه 84، کار برای آنها سخت تر شد. آلونسو در درگیری با لواندوفسکی، ضربه ای به صورت او زد که داور ابتدا آن را با کارت زرد جریمه کرد اما بعد از استفاده از VAR، بازیکن اسپانیایی چلسی را با کارت قرمز جریمه کرد.

در دقایق انتهای باز هم این بایرن بود که بیشتر صاحب توپ و میدان بود اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با رجحان 3-0 این تیم به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 606

به "چلسی 0-3 بایرن مونیخ؛ ژرمن ها لندن را فتح کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چلسی 0-3 بایرن مونیخ؛ ژرمن ها لندن را فتح کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید