گِرهی که گِرو در استقلال ایجاد کرد

به گزارش تور اروپا ارزان، با اظهار نظر سرپرست تیم فوتبال استقلال، تعیین شد که در این باشگاه بر سر الحاجی گرو اختلافاتی وجود دارد.

گِرهی که گِرو در استقلال ایجاد کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی تور اروپا ارزان، عملکرد الحاجی گرو در استقلال با انتقادهای زیادی روبه رو گردیده و با توجه به اینکه او را با مامه تیام مهاجم سنگالی فصل گذشته آبی پوشان مقایسه می نمایند، انتقادها بیشتر هم گردیده است. گرو نه تنها گلی نزده، بلکه پاس گل هم نداده، اما امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه گفته که او بازیکن خوبی است و چون تیم هماهنگ نگردیده، بازی او به چشم نمی آید.

فتحی هشتم مهرماه در گفت وگو با تور اروپا ارزان در واکنش به انتقادها از گرو مهاجم نیجریه ای گفته بود: گرو بازیکن خوبی است و در طول فصل عملکرد او را خواهید دید. او چند بازی برای استقلال انجام داده است؟ آیا فرصت هایی داشته که بخواهد آنها را از دست بدهد؟ چند پاس گل به او داده اند که نزده است؟ چند بار برای گرو، توپ هایی ارسال گردیده که بگوییم خوب ضربه نزده است؟ چند بار برای او فضاسازی نموده اند؟ او در دیدارهای اخیر استقلال، تنها 20 تا 25 دقیقه به میدان رفته است. گرو در استقلال جا نیفتاده و اگر برای او بازیسازی صورت بگیرد، خودش را نشان می دهد. سال گذشته برای تیام، هم بازیسازی و هم فضا ایجاد می کردند، اما برای گرو چه فرصتی ایجاد گردیده است؟ وقتی دروازه بان هایی چون مهدی رحمتی، سیدحسین حسینی و علیرضا بیرانوند توپ هایی را می گیرند، اسمی برای خودشان مطرح می نمایند، برای گرو چه موقعیتی ایجاد گردیده که او به هدف نزده باشد؟ گرو بازیکن تأثیرگذاری است و در آینده خواهید دید چه بازیکنی است.

سرپرست باشگاه استقلال در حالی از گرو دفاع نموده که اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال پس از سرانجام بازی با نفت مسجدسلیمان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، به انتقاد از این بازیکن پرداخت و گفت: مگر می گردد به جای بازیکنی مثل تیام که 20 هزار دلار می خواست الحاجی گرو که یک هزارم تیام هم نیست با استقلال قرارداد ببندد؟

این اظهارنظر کسی که هر روز در تمرینات استقلال حضور دارد و بیشتر از مدیران باشگاه با شرایط بازیکنان آشناست، قابل تأمل است. اگر چه اظهارات حاجیلو باعث ناراحتی وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان گردیده و حتی در این زمینه با سرپرست تیم بحث نموده است، اما حرف های حاجیلو نشان می دهد که گرو به هیچ عنوان در حد و اندازه ای نبوده که از او انتظار می رفت. از طرفی، اختلاف نظر بین مدیران باشگاه و حاجیلو قابل توجه است و معین نیست چرا با هم هماهنگ نیستند، چون ممکن است با این اتفاقات، استقلال ضرر کند.

گرو با استقلال به دلار قرارداد بسته و با این شرایطی که دارد، بعید نیست نیم فصل دوم توسط شفر از تیم کنار گذاشته و بدهی برای باشگاه برجای بگذارد. استقلال در مقطعی اقدام به جذب گرو کرد که درخواست خود شفر بود و همچنین به خاطر از دست دادن تیام، تحت فشار قرار داشت.

در هر صورت گرو این روزها هم در گلزنی استقلال گره ایجاد نموده هم در روابط مدیران و مسئولان استقلال.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 191

به "گِرهی که گِرو در استقلال ایجاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گِرهی که گِرو در استقلال ایجاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید