یک انتصاب جدید در سازمان بهزیستی

به گزارش تور اروپا ارزان، تهران (پانا) - رئیس سازمان بهزیستی ضمن قدردانی از زحمات فرید براتی سده در حکمی محسن روشن پژوه را به سمت معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.

یک انتصاب جدید در سازمان بهزیستی

به گزارش سازمان بهزیستی، وحید قبادی دانا، رییس سازمان بهزیستی کشور ضمن تقدیر از زحمات فرید براتی سده در حکمی محسن روشن پژوه را به سمت معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.

متن حکم انتصاب به توضیح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محسن روشن پژوه

با عنایت به پیشنهاد رئیس محترم مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد و نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد منصوب می شد.

با توجه به وظایف و ماموریت های محوله به سازمان بهزیستی بعنوان متولی سلامت اجتماعی کشور و به همین دلیل سیاستگذاری، برنامه ریزی و اجرای فعالیت های اثربخش مبتنی بر شواهد علمی در پیشگیری، درمان، کاهش آسیب و بازتوانی اعتیاد و نقش خطیر سازمان بهزیستی بعنوان پیشرو در عرصه طراحی و تدوین الگوهای نوین مداخلات تخصصی در این زمینه، انتظار دارم تمامی توان خویش را جهت نیل به اهداف ذیل به کار گیرید:

1- سیاست گذاری و برنامه ریزی موثر در حوزه های مختلف کاهش تقاضای مواد اعم از پیشگیری، درمان، کاهش آسیب و بازتوانی اعتیاد.

2- اولویت دهی به امر پیشگیری از مصرف مواد با تاکید بر اقدامات اجتماع محور در محیط های مختلف شهری روستایی، آموزشی و شغلی.

3- ارتقاء برنامه های درمان، کاهش آسیب و بازتوانی اعتیاد با استفاده از شیوه های نوین و فناوری های روزآمد.

4- دسترس پذیر کردن و فراهم ‬ آوری خدمات درمان، کاهش آسیب و بازتوانی اعتیاد در سراسر کشور.

5- هماهنگی و تعامل مطلوب با سایر دستگاه های فعال در حوزه پیشگیری، کاهش آسیب و درمان اعتیاد در سطح کشور.

6- ارائه اطلاعات صحیح و مشاوره های روانشناختی به موقع و کارآمد به گروه های هدف به وسیله خط ملی اعتیاد بعنوان یکی از راهبردهای اصلی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد مبتنی بر الگوهای یاری رسانی.

7- آموزش، ارتقاء دانش و مهارت های فنی کارشناسان و توسعه مطالعات و پژوهش های بنیادی و کاربردی و بهره گیری از دانش نوین و تجارب پیروز بین المللی.

8- تقویت سازوکارهای حساس سازی، مطلع سازی، طراحی برنامه ها و کارزار رسانه ای با هدف ارتقاء سطح دانش آحاد جامعه، توسعه مشارکت های مردمی و همیاری سازمان های مردم نهاد.

9- پیگیری و نظارت مستمر به فعالیت مراکز جامع درمان و بازتوانی معتادین.

توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1442

به "یک انتصاب جدید در سازمان بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک انتصاب جدید در سازمان بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید