9 روز تا مهلت نهایی پرداخت مطالبات کالدرون، هیچ مذاکره ای میان دو طرف در جریان نیست

به گزارش تور اروپا ارزان، با وجود این که باشگاه پرسپولیس فقط 9 روز دیگر فرصت دارد تا مطالبات مربی آرژانتینی پیشین خود و دستیارش را بپردازد تا از مجازات های فیفا در امان باشد اما به نظر می رسد هیچ اقدامی انجام نشده است.

9 روز تا مهلت نهایی پرداخت مطالبات کالدرون، هیچ مذاکره ای میان دو طرف در جریان نیست

به گزارش خبرنگاران، پس از در درخواست باشگاه پرسپولیس در دادگاه عالی ورزش، حالا این باشگاه تنها تا 9 تیر فرصت دارد تا 675 هزار دلار مطالبات سرمربی آرژانتینی پیشین خود و دستیارش را به علاوه 5 درصد سود سالانه بپردازد. در همین حال در چند روز گذشته تلاش هایی از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس انجام شد تا با گابریل کالدرون مذاکراتی انجام شود و از این مربی فرصت لازم گرفته شود تا پرسپولیسی ها بتوانند مطالبات او را تامین کنند. از این رو ایمیلی هم برای کالدرون ارسال شده تا باب مذاکرات باز شود.

اما به این حال یکی از نزدیکان گابریل کالدرون در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر این که آیا کالدرون به درخواست پرسپولیس پاسخی داده است یا خیر؟ گفت: هیچ مذاکره ای میان دو طرف در جریان نیست.

با توجه به این اظهارات به نظر می رسد با وجود این که پرسپولیس برای مذاکره تلاش کرده و حتی ایمیلی ارسال کرده، اما پاسخی از سوی طرف مقابل دریافت نکرده است. حال مدیران باشگاه پرسپولیس فرصت انداکی دارند تا با تامین منابع مالی، مطالبات کالدرون را پرداخت کنند و پرسپولیس را از مجازات های فیفا در امان نگه دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1537

به "9 روز تا مهلت نهایی پرداخت مطالبات کالدرون، هیچ مذاکره ای میان دو طرف در جریان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 روز تا مهلت نهایی پرداخت مطالبات کالدرون، هیچ مذاکره ای میان دو طرف در جریان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید