حسن یزدانی به اردوی تیم ملی کشتی می رود، باجرانگ در لپوصحرا می ماند

به گزارش تور اروپا ارزان، در حالی که حسن یزدانی یکی از کشتی گیران دعوت شده به دور نو تمرینات تیم ملی است، قهرمان هندی که برای تمرین در سالن قهرمان جهان به جویبار رفته، تمریناتش را در لپوصحرا پیگیری خواهد می کند.

حسن یزدانی به اردوی تیم ملی کشتی می رود، باجرانگ در لپوصحرا می ماند

به گزارش خبرنگاران، باجرانگ پونیا دارنده مدال برنز المپیک 2020 توکیو و چند عنوان جهانی به تازگی همراه با دو مربی اش به ایران آمده است تا در مازندران در سالن تازه افتتاح شده حسن یزدانی در لپوصحرا تمریناتش را پیگیری کند.

او که در سال های اخیر همراه با همسرش که او هم کشتی گیر حرفه ای است برای تمرین کردن به آمریکا سفر می کرد، حالا ایران و سالن حسن یزدانی را برای یک دوره تمرینش انتخاب کرده و از این اتفاق و تمرین در کنار حسن یزدانی هم بسیار خشنود است.

باجرانگ این روزها میهمان حسن یزدانی است و برای اسکان خود و مربی اش نیز یک ویلا در نظر گرفته شده است. باجرانگ تا دو هفته دیگر هم قرار است در مازندران بماند و تمریناتش را در مجموعه ورزشی حسن یزدانی در نزدیکی جویبار انجام دهد.

در شرایطی که حسن یزدانی فردا (شنبه - 14 اسفند) باید در کمپ تیم های ملی در تهران حاضر شده و در دور تازه اردوی تیم ملی شرکت کند، باجرانگ پونیا در لپوصحرا می ماند و همراه با مربیان مازندرانی و همچنین مربیان خود تمریناتش را دنبال خواهد کرد.

حسن یزدانی بعد از شکست دیوید تیلور در فینال جهانی 2021 اسلو، دیگر روی تشک مسابقه نرفته است و با توجه به کسب طلای جهانی در جام تختی هم غایب خواهد بود، اما پیش از شرکت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی قطعاً در یک تورنمنت روی تشک خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1833

به "حسن یزدانی به اردوی تیم ملی کشتی می رود، باجرانگ در لپوصحرا می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن یزدانی به اردوی تیم ملی کشتی می رود، باجرانگ در لپوصحرا می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید