دردناک و باورنکردنی: نباید می مردی کریستین آتسو

به گزارش تور اروپا ارزان، سوپرلیگ ترکیه دو هفته تعطیلی را پشت سر می گذارد و فوتبال در کم اهمیت ترین موقعیت ممکن برای شهروندان ترکیه قرار گرفته است. اما در یکی از آخرین مسابقات برگزار شده، تیم هاتای اسپور با شلیک دیدنی کریستین آتسو، دروازه کاسیم پاشا را گشود تا بردی مهم را در لحظه آخر به دست آورد - گل و بردی که سرنوشت یک فوتبالیست را برای همواره تغییر داد.

دردناک و باورنکردنی: نباید می مردی کریستین آتسو

ماجرا از این قرار است که کریستین آتسو پیش از این ملاقات به ولکان دمیرل گفته بود قصد جدایی از هاتای اسپور را دارد و اگر تیمی خواهانش باشد، اجازه مذاکره را خواهد داشت؟ سرمربی تیم به او پاسخ مثبت داد تا آتسو بلیت خود به مقصد فرانسه را برای ساعت 11 شب بعد از بازی کاسیم پاشا تهیه کند.

با این حال در ساعات منتهی به بازی کاسیم پاشا، ولکان به آتسو توصیه کرد که حداقل در این بازی تیم را همراهی کند و سپس برای ترک ترکیه راهی فرودگاه گردد. درخواستی که با موافقت وینگر غنایی روبرو شد و او تا دقیقه 82 روی نیمکت نشست و سپس رایان عبید را در زمین گرفت.

او تا دقایق پایانی در زمین ماند و در دقیقه 97 با شوتی دیدنی از روی ضربه ایستگاهی، گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند و بعد از گل هم خوشحالی خاصی را انجام داد و خود را به نیمکت رساند تا مربیان و اعضای تیم را در آغوش بگیرد و در این بین توجه او بیشتر از همه به ولکان دمیرل بود.

حالا آنطور که فاتح ایلک مدیر اجرایی باشگاه هاتای می گوید، این گل باعث شد تا آتسو از تصمیم خود منصرف گردد: او بلیت هواپیما داشت، اما بعد از این گل سه امتیازی گفت نمی روم، می خواهم اینجا بمانم. اما در شادترین روز زندگی خود گرفتار زلزله شد. او قرار بود ساعت 11 به فرانسه برود. این یک تراژدی کامل است.

این سرنوشت تلخ بازیکنی است که حالا فوتبال ترکیه و کشور غنا را در بهت و غم فرو برده است. پیکر کریستین آتسو ساعاتی پیش از زیر آوار یک ساختمان خارج شد و در حالی که امید زیادی به نجات این ستاره تیم هاتای وجود داشت، او جان خود را از دست داد تا حالا این گل تماشایی تبدیل به تراژیک ترین لحظه زندگی فوتبالی او و شاید باشگاه هاتای اسپور گردد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 29 بهمن 1401 بروزرسانی: 29 بهمن 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 2014

به "دردناک و باورنکردنی: نباید می مردی کریستین آتسو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردناک و باورنکردنی: نباید می مردی کریستین آتسو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید