عصرجدید باز هم ساخته می گردد؟

به گزارش تور اروپا ارزان، سومین فصل از عصرجدید امشب در شرایطی به ایستگاه پایانی خود می رسد، که احسان علیخانی معتقد است اگر فصل بعدی در کار باشد، باید بزرگ تر و با شکوه تر اجرا گردد.

عصرجدید باز هم ساخته می گردد؟

به گزارش مهر، احسان علیخانی شب گذشته 25 تیرماه در قسمت اول ویژه برنامه فینال عصر تازه در واکنش به اینکه ادامه این برنامه را می سازد یا خیر گفت: ما به جایی رسیدیم که یا باید پذیرشی رخ بدهد که سراغ شاخه های متنوع دیگری برویم. این امری طبیعی است و کسی هم نمی تواند انکار کند. بله ملاحظاتی جدی وجود دارد و رشته هایی هست که دعوت کردن شان به اینجا سخت است و جنگ و دعوا و بحث دارد.

علیخانی در پاسخ به درخواست شرکت کنندگان مبنی بر ادامه این مجموعه هم بیان کرد: من اعتقاد دارم عصر تازه در شبکه سه یک اتفاق بسیار بزرگ بود. ما اجرا هایی از دختران در صحنه در حوزه موسیقی و ورزش و… دیدیم که در 40 سال گذشته بی سابقه بود.

او اضافه نمود: من در جایی که خانه ام است دنبال قهرمان بازی خاصی نیستم و شرایط مناسب باشد و بتوان کار خوب کرد انجام می دهیم، چون فکر می کنم باید برای چشم و شعور بیننده احترام قائل باشیم. در جا هایی وارد دوراهی هایی می شویم که خیلی سخت است.

علیخانی درباره این برنامه گفت: سه گانه عصر تازه ساخته شده است و اگر قرار باشد فصل بعدی ساخته گردد خیلی باید بزرگ تر و باشکوه تر باشد. رشته های متنوع تر باشد و دختر و پسر، زن و مرد در کنار هم باشند که حتماً به موقعش اتفاق خواهد افتاد.

فصل سوم عصر تازه امشب با معرفی برگزیدگان آرای مردمی، به انتها خواهد رسید و قهرمان این دوره نیز معرفی خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1904

به "عصرجدید باز هم ساخته می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصرجدید باز هم ساخته می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید