مسکن مهر شهر برزول نهاوند مشخص تکلیف گردد

به گزارش تور اروپا ارزان، ولی الله سیاوش ظهر یکشنبه در اولین جلسه شورای مسکن شهرستان نهاوند، گفت: شهرستان نهاوند با توجه به شرایط ویژه ای که دارد خوشبختانه در بحث مساکن مهر خوب ورود شده است و در حاضر بیشتر پروژه های مسکن مهر شهرستان در حال استفاده و بهره برداری هستند.

مسکن مهر شهر برزول نهاوند مشخص تکلیف گردد

وی بابیان اینکه ادارات متولی در این حوزه باید نهایت همراهی و همکاری را باهم داشته باشند، گفت: امروز نباید بگذاریم این مهم به طول بی انجامد چراکه در شهرستان اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است.

معاون فرماندار نهاوند با اشاره به وجود مغایرت ها در ثبت و نظام مهندسی گفت: راه و شهرسازی در حوزه ماده های 34 و 35 نسبت به طرح تفصیلی توجه داشته باشند تا این مغایرت ها که موجب به تعویق افتادن جشن به اتمام رسیدن پروژه ای مسکن مهر می گردد.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت مسکن مهر در شهر نهاوند مطلوب است، گفت: در حال حاضر مسکن مهر در شهرهای گیان، فیروزان و خصوصاً برزول نیازمند معین تکلیف شدن است چراکه حقوق بیت المال در این زمینه تضییع خواهد شد.

در ادامه حسین متین رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند با اعلام اینکه در حال حاضر از 4 هزار واحد مسکن مهر شهرستان نهاوند 99 درصد تحویل متقاضیان شده است، گفت: در حال حاضر پروژه 42 واحدی مسکن مهر خانواده معظم شهدا در حال اجرا اقدامات پایانی محوطه سازی است که انشالله در ایام الله دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید.

وی بابیان اینکه شهرستان نهاوند ازلحاظ پیشرفت فیزیکی مسکن های مهر در استان دارای رتبه برتر است، گفت: متأسفانه در حال حاضر تنها مسئله ای که مانع از ثبت و صدور سند برای این واحدها است مغایرت نقشه سازمان نظام مهندسی با شهرداری است که امیدواریم این مهم هرچه سریع تر برطرف گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 279

به "مسکن مهر شهر برزول نهاوند مشخص تکلیف گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکن مهر شهر برزول نهاوند مشخص تکلیف گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید