ویژگی سوپر کروز جنرال موتورز 70 هزار مایل را پوشش می دهد ، بدون نگاه کردن به جاده رانندگی کنید

به گزارش تور اروپا ارزان، شرکت جنرال موتورز ویژگی سوپر کروز را توسعه می دهد. بر اساس این تصمیم تا 70 هزار مایل از بزرگراهها از طریق این ویژگی پوشش داده می شوند.

ویژگی سوپر کروز جنرال موتورز 70 هزار مایل را پوشش می دهد ، بدون نگاه کردن به جاده رانندگی کنید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، جنرال موتورز تعداد زیادی از بزرگراه های کانادا و ایالات متحده را تحت پوشش سیستم سوپر کروز خود قرار می دهد.

بر اساس اعلان نو شرکت جنرال موتورز، تا خاتمه سال 2019 تا 70 هزار مایل از بزرگراههای ایالات متحده و کانادا تحت پوشش سیستم سوپر کروز قرار خواهند گرفت. بر اساس این اطلاعات این سیستم با بیش از 130 هزار بزرگراه سازگاری خواهد داشت.این کمپانی مدتی پیش نیز وعده داد که سیستم مذکور را در تمامی مدل های نو خود توسعه خواهد داد.

اگر در مورد سیستم سوپر کروز اطلاعات ندارید، جالب است بدانید که این سیستم در سال 2017 راه اندازی شد و هم اکنون تنها در مدل کادیلاکCT6 در دسترس است. این سیستم اطلاعات خود را از دوربین ها و سنسورهای رادار جاسازی شده روی خودرو و داده های GPS و داده های نقشه برداری 3Dجمع آوری می کند و در نتیجه راننده مجبور یست تمام وت دست به فرمان باشد. درواقع این سیستم می تواند کنترل خودرو را حداقل در مکان های مشخصی به عهده بگیرد.

این قابلیت با یک سیستم کنترل هوشمند که با استفاده از دوربین مادون قرمز تقویت شده، پشتیبانی می شود. بر خلاف سیستم خودران که می تواند در هر بزرگراه یا جاده ای فعال شود در سیستم سوپر کروز رانندگان تنها قادر به فعال کردن سیستم در بزرگراه هایی هستند که جنرال موتورز از آنها نقشه لیزری تهیه کرده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1981

به "ویژگی سوپر کروز جنرال موتورز 70 هزار مایل را پوشش می دهد ، بدون نگاه کردن به جاده رانندگی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی سوپر کروز جنرال موتورز 70 هزار مایل را پوشش می دهد ، بدون نگاه کردن به جاده رانندگی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید