شروع سریال امنیتی خانه امن

به گزارش تور اروپا ارزان، پخش سریال امنیتی خانه امن با نگاهی به پرونده های اخیر کشور ـ فعالیت های تروریستی و مفاسد مالی ـ از شنبه (دهم آبان ماه) در شبکه یک شروع می گردد.

شروع سریال امنیتی خانه امن

به گزارش خبرنگاران، سریال خانه امن را احمد معظمی کارگردانی نموده و فیلمنامه اش را حسین تراب نژاد نوشته است. تهیه نمایندگی سریال را ابوالفضل صفری برعهده دارد و مرتضی اصفهانی طراح و مشاور پروژه است.

محور اتفاقات سریال خانه امن پرونده های امنیتی است که مسائل مختلف سال های اخیر از جمله اهداف شوم داعش و فعالیت های تروریستی آن ها در خاک ایران را دربر می گیرد.

در این سریال، پرونده های امنیتی به پرونده های مفاسد مالی گره می خورد و داستان با این دو بال پیش می رود. مفاسد مالی سریال، در قالب پولشویی رخ می دهد که یکی از اهداف آن، تامین بودجه برای فعالیت تروریست ها علیه ایران است.

در ادامه داستان، ابعاد خانه امن بزرگتر می گردد و به سیاست های بین المللی ایران ورود می نماید.

نکته دیگر این که خانه امن به طور مبسوط به خانواده ماموران امنیتی می پردازد. این سریال چالش هایی که خانواده ماموران امنیتی به واسط شغلشان با آن دست و پنجه نرم می نمایند را روایت نموده است.

در خانه امن حمیدرضا پگاه شخصیت کمال را بازی می نماید که مسول تیم ضد تروریستی است.

امین زندگانی هم نقش افشین را برعهده دارد که مسول تیم مبارزه با مفاسد مالی و مباحث پولشویی است.

پرویز فلاحی پور در نقش عباس، قاضی قوه قضائیه است. او رفاقت دیرینه با کمال (حمیدرضا پگاه) دارد و قرار است فرزندانشان با هم ازدواج نمایند.

سیما تیرانداز نقش ثمین راهنمایی را برعهده دارد که باندی برای پولشویی تشکیل داده است. شهروز ابراهیمی و سامان صفاری هم در این گروه و زیر نظر او مشغول فعالیت هستند. کاوه آفاق نیز نقش نامزد ثمین را بازی نموده است. در نیمه دوم سریال آرش آصفی وارد قصه می گردد و او بدمن داستان خواهد شد.

سپیده خداوری نقش خواهر کمال را بازی نموده است. با درگذشت همسر کمال، او عملا وظیفه مادری برای بچه های کمال را برعهده دارد.

خانه امن از فراوریات گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم است. این سریال جزو آثار پرلوکیشن تلویزیون محسوب می گردد که در شهرهای مختلف تصویربرداری شده و بخشی از آن در خارج از کشور به انتها رسیده است.

عوامل خانه امن عبارتند از: طراح و مشاور پروژه مرتضی اصفهانی، تهیه نماینده ابوالفضل صفری ، کارگردان احمد معظمی ، نویسنده حسین تراب نژاد ، مدیر فیلمبرداری احمد گودرزی، مدیر فراوری کامیاب متولی، مشاور تهیه و فراوری مرتضی متولی، تدوین پریسا ناهیدپور، مدیر برنامه ریزی سید جواد حسینی، جلوه های ویژه بصری مهدیار سزاوار، طراح گریم محمدرضا ملکی، طراح لباس آگرین صالحی، طراح صحنه سعید آهنگرانی، مدیر صدابرداری مهرداد دادگری، عکاس سمیرا بختیاری و مدیر تدارکات فرید خضرایی.

در ادامه تیزر این سریال را مشاهده کنید:

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1080

به "شروع سریال امنیتی خانه امن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع سریال امنیتی خانه امن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید