اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می نماید!

به گزارش تور اروپا ارزان، تنیسور بریتانیایی به دلیل آسیب دیدگی حداکثر تا بازی های ویمبلدون می تواند به رقابت بپردازد.

اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می نماید!

به گزارش تور اروپا ارزان و به نقل از آس، اندی ماری امروز (جمعه) بیان کرد در سال 2019 از دنیا تنیس خداحافظی خواهد نمود. تنسیور بریتانیایی به دلیل آسیب دیدگی از کمر دو سال از میادین دور بود.

برنده مدال طلای المپیک 2012 و 2016 در نشست خبری با چشمان گریان گفت: در شرایط خوبی قرار ندارم. مدت هاست که در وضعیت بدی قرار دارم. در 20 ماه اخیر درد زیادی داشتم. برای بهبودی مشکل جسمانی ام تمام تلاشم را کردم.

ماری اضافه کرد: دوست دارم رقابت های ویمبلدون (سومین گرند اسلم سال) آخرین حضورم در مسابقات باشد. با این حال مطمئن نیستم به این بازی ها برسم. نمی دانم با این درد می توانم تا چهار یا پنج ماه بعد ادامه دهم. اپن استرالیا ممکن است آخرین حضورم در دنیای تنیس باشد.

قهرمان دو دوره تنیس ویمبلدون در سال های 2013 و 2016 و اپن استرالیا در سال 2012 در ادامه اظهار کرد: با محدودیت می توانم بازی کنم اما با این درد نمی توانم از حضور در رقابت ها یا تمرینات لذت ببرم.

ماری پس از این که نیمی از فصل 2017 را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، در رقابت های سال 2018 نیز حضور نداشت و تنها در اواخر سال توانست بازی کند.

تنسیور 31 ساله که در سال 2016 توانست در رتبه نخست رنکینگ دنیا قرار بگیرد و اکنون در صندلی دویست و سی ام قرار گرفته است در سرانجام گفت: می خواهم بازی کنم اما در نه سطحی که دوست دارم. با این حال چیزی برای ارائه کردن دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 273

به "اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می نماید!" امتیاز دهید

1 کاربر به "اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می نماید!" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید