توانمندسازی فرهنگی و ایجاد انگیزه در خانواده زندانیان از اولویت هاست

به گزارش تور اروپا ارزان، خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان خراسان جنوبی اظهار کرد: توانمندسازی فرهنگی و ایجاد انگیزه و باور در این خانواده ها، پیش نیاز اولیه فعالیت ها در این حوزه است.

توانمندسازی فرهنگی و ایجاد انگیزه در خانواده زندانیان از اولویت هاست

هاشم اسماعیل زاده، امروز چهارشنبه 5 خرداد به رسانه ها گفت: در روز حمایت از خانواده های زندانیان بیش از 1500 بسته معیشتی شامل اقلام غذایی برنج، روغن و حبوبات و همچنین هدایایی جهت برآورده شدن آرزوهای بچه ها توزیع می شود.

به گزارش خبرنگاران، وی با بیان اینکه معیشت و عدم پذیرش اجتماعی مهم ترین معضل خانواده زندانیان است، افزود: هر اندازه که به خانواده زندانیان کمک و توجه شود، به همان اندازه توانسته ایم در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی قدم برداریم.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان خراسان جنوبی ادامه داد: توانمندسازی فرهنگی و ایجاد انگیزه و باور در این خانواده ها، پیش نیاز اولیه فعالیت ها در این حوزه است.

اسماعیل زاده یادآور شد: با انجام مشاوره های مختلف به خانواده های زندانی، در حال حاضر بیش از 30 درصد خانواده هایی که تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان قرار دارند، مورد مشاوره قرار گرفته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1457

به "توانمندسازی فرهنگی و ایجاد انگیزه در خانواده زندانیان از اولویت هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توانمندسازی فرهنگی و ایجاد انگیزه در خانواده زندانیان از اولویت هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید