خرید جعبه شمع آماده در تعداد کم

به گزارش تور اروپا ارزان، جعبه شمع آماده یکی از انواع جعبه آماده به شمار می آید. شمع در سایز ها و رایحه های مختلف فراوری می گردد و از آن برای موارد مختلف از جمله قرار های عاشقانه استفاده می گردد. جعبه و بسته بندی شمع در فروش آن تاثیر بسیار زیادی دارد و باید مناسب با رایحه و کاربرد شمع طراحی گردد. جنس جعبه های شمع بسته به کاربرد ایندربورد، پشت طوسی و یا کرافت می باشد.

خرید جعبه شمع آماده در تعداد کم

خرید جعبه شمع آماده 09125786139

خرید جعبه آماده شمع تکی و چند تایی

جعبه های شمع بسته به قیمت و کاربرد در سایز های مختلف به فروش می رسند و انواع درب جدا، درب دارویی و کشویی دارند. جعبه های طلقی برای نشان دادن بخشی از محصول مفید هستند.

جعبه شمع آماده کرافت

جنس کرافت حس نوستالژی به مشتری می دهد و برای افراد بسیار خوشایند است. جعبه کرافت با دورپیچ رنگی هم امروزه بسیار پر هوادار شده است.

کاور شمع

برخی فراوری نمایندگان تمایل دارند بخشی از محصول خود را به نمایش بگذارند و برای این منظور از کاور برای برندینگ محصول خود استفاده می نمایند. علاوه بر این با استفاده از کاور در هزینه صرفه جویی می گردد.

جعبه هدیه شمع آماده

شمع یک هدیه لاکچری و لوکس به شمار می فرایند و برای مناسبت هایی مانند ولنتاین هدیه بسیار خوبی به شمار می فرایند. برای این نوع شمع ها از جعبه های خاص و هاردباکس استفاده می گردد.

استند شمع

در فروشگاه ها شمع ها را در استند های شکیل به فروش می رسانند. این گزینه برای فراوری نماینده هایی مناسب است که تمایل به بسته بندی گران ندارند و می خواهند برندینگ محصول داشته باشند.

خرید جعبه شمع آماده 09125786139

چاپ روی جعبه شمع آماده چگونه انجام می گردد؟

چاپ روی جعبه بسته بندی شمع به صورت چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ سیلک میباشد و تا 6 رنگ نیز انجام میگردد و انواع خدمات پس از چاپ مانند طلاکوب، سلفون و یووی بر روی این نوع جعبه قابل اجرا می باشد .

جعبه شمع آماده چرا کسب و کار شما را دگر گون می کند ؟

چاپ و فراوری جعبه شمع بخاطره اهمیت آن در فروش شمع، امرزه رواج بسیار زیادی پیدا نموده است. اغلب افرادی که در فراوری یا تزیین انواع شمع فعالیت می نمایند، از اهمیت چاپ جعبه برای محصولی مانند شمع غافل نیستند و میدانند که بسته بندی شمع بر فروش آن بسیار تاثیر گذار است. چاپ و بسته بندی شاید در اولین فروش تاثیر زیاد مستقیمی نداشته باشد ولی حتما در فروش های بعدی تاثیر زیادی دارد. اغلب فراوری نمایندگان میخواهند به مشتری محصولی را تحویل دهند که فروش های بعدی را هم برای آنها به همراه داشته باشد.

خرید جعبه شمع آماده 09125786139

چاپ جعبه شمع آماده چگونه فروش شما را چند برابر می کند؟

با استفاده از جعبه های شمع که تجمل و توجه به جزئیات را نشان می دهند، می توان توجه مشتریان را برانگیخت. این جعبه های شمع یک عامل کلیدی در تصمیمات خرید مصرف نمایندگان است. باز کردن جعبه شمع خرید را به عنوان یک تجربه به یاد ماندنی تبدیل می کند. جعبه های شمع بعلاوه از محصولات هنگام حمل و نقل محافظت می نمایند و در قفسه های مغازه ها و فروشگاه ها توجه افراد راجلب می نمایند. جعبه شمع می تواند با لوگو یا طرح شما چاپ گردد و برای حمل هدایای تبلیغاتی و سایر اقلام انتخاب فوق العاده ای می باشد. زیرا هم حفاظت و هم امنیت را ارائه می دهند. مقوا بعلاوه قابل بازیافت است (بنابراین سازگار با محیط زیست است) و فضای زیادی برای نگهداری احتیاج ندارد.

چرا باید از جعبه شمع آماده استفاده کنیم؟

جعبه های شمع برای نمایش در مغازه مناسب، و برای سایر انواع تبلیغات نیز ایده آل هستند. اگر در یک کنفرانس شرکت می کنید یا مناسبتی در فروشگاه مانند مناسبت های تعطیلی یا معرفی محصول دارید، این جعبه ها برای مشتریان شما عالی هستند. شمع های معطر خانگی به طور کلی هدایای عالی هستند. آن ها را با جعبه های شمع زیبا ست کنید و دیگر احتیاجی به بسته بندی آن ها ندارید. رنگ و میزان مناسب برای شمع های خود را هنگام انتخاب جعبه شمع در نظر بگیرید.

مزایای جعبه شمع آماده چیست؟

 • بسته بندی حرفه ای و مجلل با استفاده از جعبه شمع امکان پذیر می گردد.
 • با استفاده از جعبه شمع نام تجاری را می توان به آسانی و زیبایی طراحی کرد.
 • میزان مناسب برای جعبه های هر نوع شمع وجود داشته و تنوع آن زیاد است.
 • ارسال شمع ها برای فروش اینترنتی با استفاده از جعبه شمع آسان است.
 • جعبه شمع از شمع ها محافظت می کند و مانع شکستگی و خراب شدن شمع ها می گردد.
 • جعبه شمع را می توان یک نوع ابزار تبلیغاتی نیز در نظر گرفت.
 • جعبه شمع زیبا و مناسب نمایانگر کیفیت محصول می باشد.
 • بااستفاده از جعبه شمع ازش محصولات خود را بالا می برید.
 • جعبه شمع فروش محصولات شما را بالا می برد.
 • با استفاده از جعبه شمع برای هدیه دادن مشکل بسته بندی نخواهید داشت.
 • جعبه شمع روشی ارزان و پایدار برای بسته بندی محصولات است.
 • جعبه شمع سبک است و حمل و نقل آن را راحت تر می کند.

چه مواردی را بهتر است در ارسال جعبه شمع آماده رعایت کنیم؟

شمع های صنایع دستی از محبوب ترین محصولات مصرفی برای خرید آنلاین هستند و تقاضا همواره قبل از تعطیلات افزایش می یابد. امروزه تقریباً در همه جای اینترنت می توانید شمع ببینید و خریداری کنید. بنابراین، اگر شما یک خرده فروش آنلاین هستید که در پی فعالیت در این زمینه می باشید، نحوه ارسال شمع ها اهمیت زیادی دارد.

شمع های خود را ترجیحا در کاغذ پوستی بپبچید و در جعبه های زیبا قرار داده و به مشتری ارسال کنید. بعلاوه می توانید با استفاده از چاپ روبان زیبا این جعبه ها را تزیین کنید و بر زیبایی آن بیافزایید و فروش خود را بالا ببرید.

چرا استفاده از جعبه شمع آماده مهم است؟

آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که می گوید: تصویر همه چیز است؟ برند- تجاری خوب برای مشتری ارزش زیادی دارد. استفاده از بسته بندی شیک و سفارشی به شما این امکان را می دهد که یک جعبه جعبه به یاد ماندنی را چاپ کنید و در عین حال نام تجاری خود را تقویت کنید.

جعبه های شمع زرق و برق دار برای نگهداری انواع شمع ها از شمع های ساده گرفته تا محصولات شیشه ای لوکس مناسب است. این شمع ها ممکن است شنماینده و آسیب پذیر باشند. بنابراین نگهداری از آن ها اهمیت زیادی دارد. هیچ کس نمی خواد شمع شکسته و یا آسیب دیده را بخرد. شمع ها هرگز از مد نمی افتند. تنوع موجود فقط بیشتر و هیجان انگیزتر می گردد. شمع یک هدیه مناسب برای هر کسی است و انتخاب جعبه شمع مناسب تأثیرات زیست محیطی ندارد و به طور کامل قابل بازیافت هستند. جعبه شمع ارزان بوده و در فروش آن موثر است.

مزایای جعبه شمع آماده چیست؟

جعبه شمع تصور خوبی در فکر مشتری ایجاد می کند

بسته بندی با جعبه شمع برجسته است. یک مشتری همواره شمعی را انتخاب می کند که بیشتر برای او مجذوب کننده است و بسته بندی تنها راه برای جذب مخاطب است. این بسته بندی شمعی سفارشی به علت خلاقیت آن ها تأثیر خوبی بر روی مشتری می گذارد.

جعبه شمع حجم فروش را بالا می برد

جعبه های شمع مجذوب کننده و چشمگیر حجم فروش را تکمیل می کند. این جعبه شمع منجر به افزایش ناگهانی فروش شمع می گردد که برای عملیات تجاری بسیار مفید است.

با استفاده از جعبه شمع هزینه های عملیاتی پایین می آید

جعبه های شمع ارزان هستند و چاپ آن ها آسان است. از مواد اولیه کمتری استفاده می نمایند که هزینه ها را کاهش می دهد. هرچه هزینه کمتر باشد، سود بیشتر است.

جعبه شمع تبلیغات خوبی برای برند می باشد

جعبه های خزنده به شرکت یاری می کند تا برند خود را ارتقا دهد. با استفاده از این فیلدها نام تجاری را روی آن ها چاپ می نمایند، که تبلیغ نهایی برای محصول شما است. وقتی مردم بسته شمع مجذوب کننده شما را ببینند، جذب محصول شما خواهند شد.

با استفاده از جعبه شمع اعتماد مشتریان را جلب می کنید

بسته بندی مجذوب کننده شمع علتی برای افزایش اعتماد شما به مشتریان می گردد. این مزیت تجارت شما را رونق می دهد. هر کسب و کاری می خواهد اعتماد مشتریان خود را جلب کند. و جعبه شمع به شما در رسیدن به هدفتان یاری می کند.

جعبه های شمع مهارت های حرفه ای را نشان می دهند

جعبه های شمع چاپ شده سفارشی منبع معروفیت و حرفه ای بودن برند شما هستند. این کار به شما یاری می کند تا حرفه ای بودن را به مشتریان خود نشان دهید، که در نهایت معروفیت شما را افزایش می دهد.

طراحی جعبه شمع آماده چگونه است؟

جعبه شمع طراحی شیک و محکمی دارد. جعبه های شمع لوکس را می توان با طرحی متناسب با هویت برند چاپ کرد. به وسیله چاپ تمام رنگی، می توانید آثار هنری خود را در داخل و خارج از جعبه چاپ کنید. بعلاوه این امکان وجود دارد تا فضای طراحی هنری را حداکثر کنید. یک پوشش آبی براق یا مات اضافه کنید تا توجه را به خود جلب کند.

برای جعبه شمع آماده کدام ماده را باید انتخاب کرد؟

انتخاب مواد اولیه بستگی به میزان و وزن محصول شما دارد. کارتن برای شمع های کوچک و سبک برترین است، در حالی که مقوا راه راه با شمع های سنگین و سفارشات با حجم بالا بهتر می باشد.

چگونه ابعاد جعبه شمع آماده محصول چاپ شده سفارشی خود را به طور دقیق میزان گیری کنم؟

برای میزان گیری دقیق فضای داخلی جعبه، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • طول را از سمت چپ به راست جعبه میزان بگیرید.
 • عرض را از قسمت جلویی تا پشتی جعبه میزان بگیرید.
 • عمق را از قسمت های بالا تا پایین جعبه میزان بگیرید.

آیا می توان بر روی قسمت داخلی جعبه شمع آماده انجام داد؟

بله، می توانید طرحی ایجاد کنید یا رنگی به داخل جعبه برای چاپ اضافه کنید. به این ترتیب یک جعبه شمع با چاپ دورو داشته باشید که توجه بیشتری راجلب می کند.

آیا می توان جعبه شمع آماده را با ویژگی های خاص سفارشی کرد؟

انواع مختلفی از ویژگی های خاص وجود دارد که می توان در چاپ جعبه شمع از آن ها استفاده کرد. مانند مانند UV کامل یا موضعی و استفاده از روکش های مختلف و چاپ هی برجسته که به زیباتر شدن جعبه شمع یاری می کند.

ویژگی های جعبه شمع آماده چیست؟

طراحی گرافیکی: از جلوه های گرافیکی مختلف در زمینه های سفارشی جعبه شمع استفاده می گردد. این جعبه ها بر اساس احتیاج مشتریان ارزشمند است. ایده های خلاقانه در طراحی گرافیک شمع را مجذوب کننده می کند و مشتری را مجذوب خود می کند.

اغوا نماینده و مجذوب کننده: این جعبه ها، شمع ها را مجذوب کننده می کند. جعبه شمع می تواند حدود 50 درصد به زیبایی شمع ها بیفزاید. مصرف نماینده همواره مجذوب کننده ترین محصول را انتخاب می کند و جعبه های شمع به جذب مخاطب یاری می کند.

حفاظت: ویژگی مهم جعبه شمع این است که شمع ها را از آسیب خارجی محافظت می کند. در حین حمل، جعبه شمع، شمع ها را از ضربه های غیر معمول محافظت می کند. این شمع ها ظریف و شنماینده هستند. بنابراین جعبه های شمع، آن ها را سالم نگه می دارند.

سازگار با محیط زیست: برای ساخت این جعبه ها از منابع طبیعی استفاده می گردد. این منابع شامل مواد کاغذی است که از جنگل زدایی جلوگیری می کند و سازگار با محیط زیست است. یکی از مشکلاتی که فراورینمایندگان در زمینه بسته بندی با آن روبرو هستند، تاثیرات زیست محیطی آن است، که جعبه شمع این مشکل را ندارد.

قیمت خرید جعبه باکس شمع آماده چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت و جزئیات بسته بندی و جعبه شمع می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. طراحان مجرب ما بسته بندی محصول شما را با دیزاین اختصاصی و مناسب شما طراحی می نمایند. ما متناسب با سلیقه شما با برترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و متفاوت ترین متریال، از محصولات شما محافظت نموده و برند شما را ارتقا می دهیم.

منبع: مجله چاپخونه
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1874

به "خرید جعبه شمع آماده در تعداد کم" امتیاز دهید

1 کاربر به "خرید جعبه شمع آماده در تعداد کم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید جعبه شمع آماده در تعداد کم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید