راه چاره نوین ال جی برای پارک وسایل حمل و نقل کوچک و شخصی

به گزارش تور اروپا ارزان، ال جی الکترونیکس و کلان شهر اولسان با یکدیگر همکاری کردند تا فرهنگ پارکینگ مناسبی را برای وسایل حمل و نقل شخصی (PM) همچون کیک بوردهای الکتریکی و احیای منطقه تجاری محلی در اولسان ایجاد کنند.

راه چاره نوین ال جی برای پارک وسایل حمل و نقل کوچک و شخصی

ال جی الکترونیکس (LG) اخیرا یک قرارداد تجاری با شهر اولسان به امضا رسانده تا یک ایستگاه پارکینگ وسایل حمل و نقل شخصی را معرفی کرده و در نصب این ایستگاه های PM با یکدیگر همکاری داشته باشند. در مراسم امضای قرارداد، لی سانگ چان، مدیر دفتر ساخت و ساز و مسکن شهر اولسان و وو رام چان مدیر عامل کارخانه 10 مرکز تجاری پلتفرم ال جی الکترونیکس حضور داشتند.

ایستگاه PM پارکینگی است که در آن وسایل حمل و نقل شخصی مشترک همچون کیک بردهای الکتریکی و دوچرخه های برقی را می توان به صورت بی سیم شارژ کرد. می توان از طریق برنامه Plus Pot نیز از این راه حل استفاده کرد. این اپلیکیشن از طریق Current Dot عرضه شده که شرکت مستقل و زیرمجموعه ال جی الکترونیکس محسوب می شود.

زمانی که فرد یک وسیله نقلیه شخصی مشترک را در داخل این ایستگاه پارک می کند، امتیاز به یک حساب ثبت شده در پلاس پات واریز می شود. امتیازهای جمع شده در حساب را می توان با کوپن های موبایلی عوض کرد و از آن ها در کافه ها و همچنین فروشگاه ها استفاده کرد.

پلاس پات سرویسی است که با ارائه مشوق هایی در زمانی که وسیله نقلیه شخصی در محل تعیین شده برای شارژ پارک شود، راحتی را برای مسافران و همچنین مدیریت دستگاه ها فراهم می کند. در عین حال، این یک تجارت ESG در نظر گرفته می شود که با بهبود ایمنی عابر پیاده و زیبایی شهری و همچنین تأثیر مثبت بر منطقه ها تجاری مجاورش، به جامعه و اقتصاد محلی کمک می کند.

شرکت Current dot در اکتبر سال گذشته اپلیکیشن پلاس پات را راه اندازی کرده بود و خدمات خودش را در 20 موقعیت مکانی در داخل شهر اولسان آغاز کرد و حالا با افزایش تعداد ایستگاه ها نصب شده به پنج برابر قبلا، خدمات رسانی این اپلیکیشن در سراسر شهر توسعه پیدا کرده است. با امضای این تفاهم نامه تازه بین ال جی و شهر اولسان، حالا تلاش برای توسعه و اضافه کردن ایستگاه های بیشتر به منطقه ها مختلف شهر ادامه پیدا خواهد کرد.

مدیر کارخانه 10 مرکز تجاری پلتفرم ال جی الکترونیکس یعنی وو رام چان به همین علت اظهار داشته:

ال جی الکترونیکس از طریق فناوری، تجربه حمل و نقل بسیار خوبی را برای شهروندان اولسان فراهم می آورد و به زیباسازی محیط شهری کمک می کند و علاوه بر این، از نزدیک با شهر اولسان همکاری خواهد کرد تا درکنار شرکت های حمل و نقل شخصی محلی نیز هم زیستی داشته باشیم.

منبع: فوت و فن
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 2025

به "راه چاره نوین ال جی برای پارک وسایل حمل و نقل کوچک و شخصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه چاره نوین ال جی برای پارک وسایل حمل و نقل کوچک و شخصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید