رفتار عجیب دختر چینی با نامزدش در خیابان!

به گزارش تور اروپا ارزان، رفتار عجیب یک دختر چینی با نامزد خود در یکی از خیابان های این کشور سوژه رسانه ها شد.

رفتار عجیب دختر چینی با نامزدش در خیابان!

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار، اختلاف سلیقه و دعوای زناشویی در زندگی هر زوجی می تواند وجود داشته باشد، اما بدون شک خیابان و اماکن عمومی بدترین مکان برای نشان دادن این اختلافات سلیقه ای یا دعوا های زناشویی است؛ مانند اشتباهی که به تازگی یک دختر جوان چینی با نامزدش در خیابان انجام داد که موجب شد او به سوژه رسانه ها در این کشور تبدیل گردد.

ویدئویی که این دختر را در حال سیلی زدن به نامزد خود در یکی از خیابان های شهر داژو واقع در استان سی چوان چین در مقابل چشمان شاهدان عینی نشان می دهد به ویدئویی داغ در این کشور تبدیل شده است. در این اتفاق عجیب این دختر 52 مرتبه به صورت نامزد خود در خیابان سیلی می زند. ظاهرا، چون نامزد این دختر در روز ولنتاین چینی برای او یک تلفن همراه جدید نخریده بود همین مسئله موجب عصبانیت شدید این دختر شد و او دست به این اقدام غیرقابل قبول زد.

در این ویدئو که توسط دوربین تلف همراه تهیه شده در حالی که تعدادی زیادی از رهگذران و عابران پیاده در پیاده رو به دور این زوج جوان جمع شده اند این دختر در حالی که بر سر نامزدش فریاد می کشد مرتبا به صورت او سیلی می زند. این در حالی است که مرد جوان بدون هیچ واکنشی تنها نظاره گر اقدام نامزدش است.

انتها در ادامه یکی از شاهدان عینی ضمن تماس با پلیس به این ماجرای عجیب انتها داد. پس از حضور پلیس در محل حادثه این مرد جوان ضمن دفاع از همسرش گفت که از او شکایتی ندارد و ضمن حفظ خونسردی خود با عدم واکنشش قصد داشته تا عصبانیت زنش را فرو بنشاند. با این حال پلیس به این زن تذکر داد در صورت تکرار این عمل در خیابان برای بازداشت او اقدام خواهد نمود و این زوج نیز متعهد شدند که مسائل زناشویی خود را در خانه و با تبادل نظر حل کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 356

به "رفتار عجیب دختر چینی با نامزدش در خیابان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار عجیب دختر چینی با نامزدش در خیابان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید