مربی پرسپولیس علیه ادمین های 16 ساله!

به گزارش تور اروپا ارزان، خبرنگاران: نشست خبری آخرین ملاقات پرسپولیس در لیگ بیست و یکم به محلی برای جدال حمید مطهری، مربی این تیم با خبرنگاران تبدیل شد. داستان درست از جایی آغاز شد که خبرنگاران با اشاره به قهرمانی استقلال دست وی نقطه حساس پرسپولیس گذاشتند.

مربی پرسپولیس علیه ادمین های 16 ساله!

به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری که در یک فصل اخیر چهره اصلی رسانه ای پرسپولیس بود در کنفرانس خبری پیش از بازی با فجر شیراز بار دیگر به مخاطبان تاخت. او که پیشتر ها گفته بود با آجر هایی که به سمت او تیمش پرت می شد برجی زیبا می سازد بعد از از دست دادن قهرمانی همچنان نمی پذیرد که این ضعف های مشهود فنی پرسپولیس و کادر فنی اش بود که آن ها را از رسیدن به قهرمانی باز داشته است.

مطهری امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی و در پاسخ به این سوال که اینکه کادر فنی پرسپولیس انتقاد پذیر نبود و در جهت برطرف مشکل بدنی تیم گامی برنداشته گفت: ابتدا اینکه همواره گفته ام انتقاد هایی که منصفانه باشد قبول می کنیم، زیرا انتقاد منصفانه باعث پیشرفت کار شما خواهد شد، اما من 30 سال است در فوتبال حرفه ای هستم و اگر شما سوال کنید یا راه بروید می دانم چه می خواهید بگویید. انتقاد منصفانه با تخریب فرق می نماید. آدم های 15-16 ساله در فضای مجازی و یکسری صفحه های خاص می آیند مسائل تخریبی می گذارند. این با انتقاد منصفانه فرق دارد. انتقاد منصفانه باعث پیشرفت می گردد و اگر قبول نکنید اشتباه است و نباید مثل کبک سرتان را در برف بگذارید.

این اولین باری نیست که او و همکارانش ایرادات وارد شده به خودشان را نمی پذیرند و به منتقدان برچسب می زنند. در طول فصل او و یحیی گل محمدی نه حرف منتقدان را شنیدند و نه پیشکسوت ها را و مدام در جنگی خیالی با دشمن فرضی بودند. همین مسئله هم موجب شد تا در خاتمه فصل بنای زیبایی که برانکو در پرسپولیس ساخته بود را خراب نمایند و حالا مجبور باشند برای پاسخ دادن منتقدان با کودک خطاب کردن آن ها خودشان را از زیر فشار ها بیرون بیاورند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1401 بروزرسانی: 18 تیر 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1888

به "مربی پرسپولیس علیه ادمین های 16 ساله!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پرسپولیس علیه ادمین های 16 ساله!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید