بیرانوند: مجسمه ام از خودم قشنگ تر شده است، اخیراً افتخارات بزرگی کسب کردم

به گزارش تور اروپا ارزان، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ساخت مجسمه ام افتخار بزرگی برای من است که هیچ وقت آن را فراموش نخواهم کرد.

بیرانوند: مجسمه ام از خودم قشنگ تر شده است، اخیراً افتخارات بزرگی کسب کردم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا بیرانوند در گفت وگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد نصب مجسه او در موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک گفت: واقعا اتفاق بزرگی برای من در زندگی حرفه ای ام رخ داد. بی نهایت از این موضوع راضیم و فکر می کنم بعد از مرحوم سیروس قایقران دومین بازیکن فوتبال هستم که مجسمه ام در موزه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نصب شده است. جا دارد از همین طریق از آقای صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک تشکر و قدردانی کنم که این کار را انجام داد. این اتفاق افتخار بزرگی در زندگی من بوده و هست و هیچ وقت آن را فراموش نخواهم کرد.

وی ادامه داد: مردم همواره به من لطف دارند و این موضوع افتخار زیادی برای من و همه مردم خواهد بود، البته ناگفته نماند که خیلی دوست داشتم که خودم در موزه بودم و از نزدیک مجسمه را می دیدم اما این فرصت دست نداد. مطمئنا خیلی زود به موزه ورزش می روم تا مجسمه خودم را ببینم. امیدوارم باز هم بتوانم مردم را راضی کنم و راضیم که با عملکردم باعث شادی مردم کشورم شدم.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در مورد اینکه کاربران در فضای مجازی عنوان نموده اند که مجسمه از خود بیرانوند زیباتر شده اضافه کرد: بله به نظر من هم مجسمه ام از خودم خوشگلتر شده است! بدون شوخی باید بگویم که خیلی مجسمه زیبایی ساخته شده و باید از سازندگان آن تشکر کنم. باور کنید در ابتدا که مجسمه را دیدم فکر کردم عکس خودم است چرا که خیلی طبیعی ساخته شده و راضیم که به این خوبی ساخته شده است.

بیرانوند درباره اینکه در چند وقت اخیر اتفاقات خوب ورزشی برای او رقم خورده توضیح داد: راضیم که در این چند وقت اتفاقت خوبی برای من رقم خورده است. انتخابم به عنوان بهترین پنالتی گیر آسیا، بهترین آسیایی در جام جهانی و ... باعث شده که روزهای خوبی را داشته باشم. اتفاقاتی رقم خورد که برایم واقعا راضی کننده بود. خیلی دوست دارم که بعد از رفتن به فوتبال اروپا هم بتوانم این افتخارات را در قاره سبز تکرار کنم و نماینده خوبی برای فوتبال ایران در اروپا باشم.

گلر ملی پوش پرسپولیس درباره آمادگی اش در روزهای تعطیلی تمرینات ادامه داد: در این مدت که تمرینات تعطیل بود تمرینات اختصاصی خودم را انجام دادم و در شرایط خوب بدنی هستم. در این مدت تمرینات شخصی و سنگینی انجام دادم و در صورتی که تمرینات دوباره آغاز گردد در شرایط خوبی خواهم بود. با آغاز دوباره تمرینات پرسپولیس قطعا در بهترین شرایط بدنی خواهم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 805

به "بیرانوند: مجسمه ام از خودم قشنگ تر شده است، اخیراً افتخارات بزرگی کسب کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: مجسمه ام از خودم قشنگ تر شده است، اخیراً افتخارات بزرگی کسب کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید