میزان شهریه مقاطع مختلف دانشگاه تهران اعلام شد

به گزارش تور اروپا ارزان، جزئیات شهریه مقاطع تحصیلی دانشجویان (نوبت دوم شبانه) آموزش های الکترونیکی و پردیس های خودگردان برای سال تحصیلی 1399- 1400 دانشگاه تهران از سوی معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام شد.

میزان شهریه مقاطع مختلف دانشگاه تهران اعلام شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، براساس صورت جلسه هیات رئیسه دانشگاه تهران شهریه دانشجویان مقاطع کارشناسی برای گروه های آموزشی ، علوم انسانی، علوم رفتاری ، هنر و رشته های فنی و علوم کشاورزی در نیم سال تحصیلی جدید بدون افزایش شهریه نسبت به سال قبل اعمال خواهد شد اما در نیم سال دوم به بعد شهریه دانشجویان حدود 20 درصد افزایش خواهد یافت.همچنین شهریه دانشجویان مقاطع دکتری عمومی دامپزشکی برای نوبت دوم مهمان نیز با افزایش حدود 20 درصدی روبرو خواهد شد.

براساس اعلام دانشگاه تهران؛ شهریه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد ورودی نیم سال تحصیلی 990-1400 نیز در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم رفتاری در نوبت دوم و آموزش های الکترونیکی در نیم سال اول افزایش نخواهد یافت و هما شهریه سال قبل دریافت خواهد شد و از نیم سال دوم به بعد شهریه این گروه های آموزشی حدود 15 درصد افزایش می یابد.

همچنین شهریه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و دستیاران دامپزشکی نیز در گروه های آزمایشی علوم انسانی ، علوم رفتاری و سایر گروه ها در نوبت دوم و پردیس های خودگردان نیز در نیم سال اول افزایش نمی یابد اما از نیم سال دوم به بعد افزایش 15 درصدی شهریه را خواهیم داشت.

طبق اعلام دانشگاه تهران شهریه دانشجویان مقطع کارشناسی ، پردیس کیش برای سال تحصیلی 1400 و 1399 در رشته های هنر، فنی و مهندسی ، علوم پایه ، علوم انسانی و علوم رفتاری برای نیم امسال افزایش نخواهد یافت و همان شهریه مصوب سال قبل اعمال می گردد. ضمن این که شهریه دانشجویان انتقالی خارج به داخل برابر با شهریه پردیس کیش خواهد بود.

شهریه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد پردیس های خودگردان نیز برای سال تحصیلی 1399-1400 در گروه های آموزشی علوم انسانی علوم رفتاری و سایر گروه ها افزایش نخواهد یافت و همان شهریه مصوب سال پیش اعمال می گردد.

دانشگاه تهران اعلام نموده است که شهریه دانشجویان متقاضی مهمانی از سایر دانشگاه ها در کلیه واحدهای دانشگاه با تایید کمیسیون موارد خاص معادل تعرفه های اعلام شده محاسبه خواهد شد. ضمن این که شهریه دانشجویان پذیرفته شده در دوره های مشترک سال 99 معادل شهریه پردیس های خودگردان اعمال می گردد.

همچنین شهریه واحدهای جبرانی، روزانه، نوبت دوم و مجازی دانشجویان دانشگاه تهران نیز با توجه به اعلام دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور و معادل تعرفه شهریه دانشجویان کارشناسی در ورودی همان سال و مطابق مقررات دریافت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 984

به "میزان شهریه مقاطع مختلف دانشگاه تهران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان شهریه مقاطع مختلف دانشگاه تهران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید