ژاپن و اسپانیا طلاهای روز پنجم را کسب کردند

به گزارش تور اروپا ارزان، در ادامه رقابت های جودو قهرمانی جهان که با حضور 756 جودوکار از 124 کشور به میزبانی آذربایجان در باکو جریان دارد، دوشنبه دوم مهرماه رقابتهای اوزان 90- کیلوگرم مردان و 70- کیلوگرم زنان برگزار گردید که اسپانیایی ها به اولین مدال خود دست یافته و ژاپنی ها نیز چهارمین طلای خود را در بخش زنان کسب کردند.

ژاپن و اسپانیا طلاهای روز پنجم را کسب کردند

در وزن 90- کیلوگرم، جایی که الکساندر کوکولیج سید یک دنیا دور دوم به الیاس نسی اف از لبنان باخت و حذف شد و نمانیا مجداف صربستانی با طلای دوره قبل همان دور دوم به فرانسه باخت و کنار رفت، این نیکولاس شرزادشویلی جودوکار گرجستانی الاصل اسپانیا بود که همه رقبا را یکی بعد از دیگرش شکست داد و طلا گرفت.

فیلیپه سیلوا از کوبا به نشان نقره دست یافت و ناکاگاوا از ژاپن به همراه اکسل سلرگت از فرانسه هم به نشان برنز دست پیدا کردند. در این وزن هیچکدام از نفرات برتر دوره قبل موفق به تکرار مدال خود نشدند.

در وزن 70- کیلوگرم بانوان آرای شیزورو از ژاپن همانند دوره قبل به نشان طلا دست پیدا کرد. وی در مبارزه نهاییاوه ماریه نفر دوم رنکنیگ جهانی از فرانسه را شکست. این فرانسوی نقره گرفت و مدال برنز هم به یوکو اونو از ژاپن و یوری آلور از کوبا رسید.

این دوره از مسابقات در باکو جریان دارد و روز پنجشنبه به اتمام می رسد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 107

به "ژاپن و اسپانیا طلاهای روز پنجم را کسب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاپن و اسپانیا طلاهای روز پنجم را کسب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید