آزمون شفاهی دکتری دانشگاه تربیت مدرس مجازی برگزار می گردد

به گزارش تور اروپا ارزان، زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال 1400 در دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

آزمون شفاهی دکتری دانشگاه تربیت مدرس مجازی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار با توجه به شرایط خاص به وجود آمده به علت شیوع بیماری کرونا، جلسه (آزمون شفاهی) مصاحبه کلیه رشته /گرایش های دانشگاه تربیت مدرس به صورت غیرحضوری (مجازی) در نیمه دوم خرداد 1400 و به وسیله نرم افزار های Big BlueButtom، Adobe Connect، Skype و یا هر نرم افزار دیگری که به وسیله گروه آموزشی مربوط اعلام گردد، برگزار خواهد شد.

برنامه دقیق زمانبندی، نرم افزار مورد نظر و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه هر رشته/ گرایش، نیمه اول خرداد 1400 به وسیله وبگاه دانشگاه modares.ac.ir/edu منتشر خواهد شد و لازم است داوطلبان با مراجعه به اطلاعیه مربوط از زمان، ساعت و نرم افزار برگزاری جلسه مصاحبه آگاه شوند.

تاریخ دقیق ثبت نام در سامانه پذیرش دانشگاه (گلستان) و بعلاوه مدارک لازم برای ثبت نام روز شنبه، 25 اردیبهشت در اطلاعیه شماره 2 به وسیله بخش آموزش وبگاه دانشگاه منتشر خواهد شد. لازم است داوطلبان آمادگی لازم برای ثبت نام و بارگذاری فایل اسکن مدارک در سامانه گلستان در بازه زمانی 2 تا 5 خرداد را داشته باشند.

دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی ثبت نام و برگزاری جلسه آزمون شفاهی از طرق دیگر ندارد و عدم ثبت نام و حضور داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه آزمون شفاهی هم مقدور نخواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 3 شهریور 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1565

به "آزمون شفاهی دکتری دانشگاه تربیت مدرس مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون شفاهی دکتری دانشگاه تربیت مدرس مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید