استکی: حریفان اصلی بوکسورهای ایران در المپیک آسیایی هستند

به گزارش تور اروپا ارزان، به گزارش خبرنگاران، علیرضا استکی سرمربی تیم بوکس با یادآوری لغو مسابقات قهرمانی فرانسه گفت: اگر این رقابت ها لغو نمی شد می توانستیم 5 تا 6 سهمیه برای المپیک المپیک بگیریم.

استکی: حریفان اصلی بوکسورهای ایران در المپیک آسیایی هستند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ دیزل بیشتر بدانید.

وی با بیان این که هر دو بوکسور اعزامی به توکیو توانمند و قابل هستند، گفت: امیدواریم نمایندگان بوکس ایران در المپیک بهترین باشند.

استکی در مورد ازبکستان و قزاقستان و اینکه نمایندگان این دو کشور حریفان اصلی ایران در المپیک به حساب می آیند، اضافه نمود: اضافه نمود: در بین 6 نفر اول بوکس دنیا 4 نفر آسیایی هستند که ازبکستان و قزاقستان جزوشان هستند.

وی یادآور شد: در اردن، توانستیم مقابل قزاق ها پیروز شویم. در کل بوکس ایران با مشکل داوری روبرو است نه بازیکن قزاق. آنها لابی قوی دارند تا حدی که فدراسیون دنیای دست شان است.

سرمربی تیم ملی بوکس با بیان اینکه در اردوی ازبکستان چیزی کم نداشتیم بلکه بهتر بودیم، گفت: قزاق ها از حمایت های خوبی بهره مند هستند. دغدغه مالی ندارند. امیدوارم تدبیری در تمام رشته ها اندیشیده شود که قهرمانان ما هم دغدغه مالی نداشته باشند.

استکی در عین حال تاکید کرد: در زمان حضور صالحی امیری دغدغه نداشتیم و همه چیز نسبتا خوب بود امیدوارم در المپیک بدرخشیم.

وی در پاسخ به این سوال که بوکس چقدر شانس کسب مدال در المپیک دارد، گفت: من روحیاتم به گونه ای است که نمی خواهم فقط شرکت کننده باشیم. در حضورم در تیم ملی در دو سال گذشته در دنیای تا مدال دنیای رفتیم بعد ترکیه را بردیم در اردن سه سهمیه گرفتیم که دو تا به ما دادند. بعد به کرونا خوردیم و بعد از آن اردوهای خوبی داشتیم. در قهرمانی آسیا هم درخشیدیم جدا از بحث مدال شیوه بچه ها طوری بود که نگاه ها به بوکس ایران عوض شد. به توکیو می رویم تا بهترین عملکرد فنی و بدنی را داشته باشیم اما در نهایت همه چیز دست خداست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1492

به "استکی: حریفان اصلی بوکسورهای ایران در المپیک آسیایی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استکی: حریفان اصلی بوکسورهای ایران در المپیک آسیایی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید