باشگاه اوئسکا: پرونده نقل وانتقالات ما با آمدن قدوس بسته می گردد، او باید به اسپانیا بیاید

به گزارش تور اروپا ارزان، باشگاه اوئسکای اسپانیا با انتشار مدارکی از قراردادش با همتای سوئدی و سامان قدوس گفت، این ملی پوش ایرانی باید به اسپانیا برود.

باشگاه اوئسکا: پرونده نقل وانتقالات ما با آمدن قدوس بسته می گردد، او باید به اسپانیا بیاید

به گزارش تور اروپا ارزان و به نقل از سایت آفتون بلاد سوئد، با توجه به گزارش رسانه های اسپانیایی باشگاه اوئسکا اطمینان دارد که سامان قدوس را به خدمت خواهد گرفت و آنها با توجه به داشتن مدارکی از توافق با باشگاه اوسترشوندس سوئد، از این انتقال اطلاع دادند.

در همین رابطه باشگاه اوئسکا امروز (پنجشنبه) نشست خبری برگزار کرد تا موضوع انتقال سامان قدوس از تیم اوسترشوندس سوئد روشن تر گردد.

امیلو وگا، مدیر ورزشی باشگاه اوئسکای اسپانیا در این نشست خطاب به تور اروپا ارزان گفت: تمام مدارک موجود نزد ما از جمله ایمیل باشگاه اوسترشوندس سوئد قانونی هستند که نشان می دهند قرارداد باشگاه اوئسکا با همتای سوئدی و سامان قدوس معتبر است. هر دو باشگاه با هم قرارداد دارند و باشگاه اوئسکا امیدوار است این مشکل حل گردد. پرونده نقل وانتقالات ما با آمدن سامان قدوس بسته خواهد شد.

وی سپس با نشان دادن ایمیل دریافتی از سوی باشگاه اوسترشوندس سوئد اضافه نمود: باشگاه اوئسکا برای فراهم کردن سفر سامان قدوس به اسپانیا از باشگاه اوسترشوندس سوئد مجوز قانونی داشت. قرار بود او به باشگاه بیاید، از آن بازدید نموده و سپس قراردادش را امضا کند. البته باشگاه اوسترشوندس سوئد از نوع سفری که سامان قدوس به اسپانیا داشت چندان راضی نبود و کوشش می کنیم این شرایط را بهتر کنیم. ما خوش بین هستیم که این بازیکن (سامان قدوس) در شرایط طبیعی به باشگاه ما بیاید.

این صحبت های مدیر ورزشی باشگاه اوئسکا اسپانیا در حالی مطرح شد که دانیل کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندس یکشنبه شب گذشته از موافقت با پیشنهاد 3.5 میلیون یوریی رن فرانسه برای انتقال سامان قدوس به این باشگاه اطلاع داد و منکر هرگونه قراردادی با باشگاه اسپانیایی شد. البته امروز رسانه های فرانسوی از انصراف تیم رن فرانسه برای جذب سامان قدوس با توجه به تهدید باشگاه اوئسکای اسپانیا برای شکایت به فیفا اطلاع دادند.

منبع: tn.ai
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 80

به "باشگاه اوئسکا: پرونده نقل وانتقالات ما با آمدن قدوس بسته می گردد، او باید به اسپانیا بیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه اوئسکا: پرونده نقل وانتقالات ما با آمدن قدوس بسته می گردد، او باید به اسپانیا بیاید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید