حضور قدوس در آزمایش های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه، باشگاه اوئسکا: قدوس بازیکن ماست!

به گزارش تور اروپا ارزان، ملی پوش ایرانی تیم فوتبال اوسترشوندس سوئد به صورت رسمی در آزمایش های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه شرکت کرد.

حضور قدوس در آزمایش های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه، باشگاه اوئسکا: قدوس بازیکن ماست!

به گزارش تور اروپا ارزان و به نقل از سایت RMS فرانسه، سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس سوئد که امروز (پنجشنبه) به فرانسه سفر نموده است، برای شرکت در آزمایش های پزشکی وارد باشگاه آمیان گردید.

طبق اعلام این رسانه فرانسوی پس از خاتمه آزمایش های پزشکی انتظار می رود سامان قدوس به صورت رسمی قراردادش را با باشگاه آمیان منعقد کند. ارزش این قرارداد چهار میلیون یورو به اضافه 20 درصد سهم مالی قرارداد آینده در صورت انتقال از باشگاه فرانسوی به باشگاه دیگری برای باشگاه اوسترشوندس سوئد خواهد بود.

در این میان سایت فوتبال دیرکت سوئد به نقل از باشگاه اوئسکای اسپانیا درباره واکنش به حضور سامان قدوس در تیم آمیان فرانسه نوشت: باشگاه اوسترشوندس سوئد سامان قدوس را رانده است! عقیده ما هیچ تغییری ننموده و این بازیکن عضوی از تیم اوئسکا برای فصل 19-2018 است. به همین خاطر این ادعا را داریم که باشگاه اوئسکا با سامان قدوس و مدیربرنامه هایش در سفر چند روز قبل او به اسپانیا قراردادی منعقد نموده است، قراردادی که تمامی شرایط موردنظر سامان قدوس، باشگاه اوسترشوندس و ارزش مالی این انتقال شامل چهار میلیون یورو در آن لحاظ گردیده اند. ما اطمینان داریم که سامان قدوس پیش از بسته گردیدن فصل نقل وانتقالات تابستانی در روز 31 ماه آگوست به اسپانیا خواهد آمد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 74

به "حضور قدوس در آزمایش های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه، باشگاه اوئسکا: قدوس بازیکن ماست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور قدوس در آزمایش های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه، باشگاه اوئسکا: قدوس بازیکن ماست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید