تور ارزان اروپا: با برترین مسافرخانه های شهرهای بزرگ اروپا آشنا شوید

به گزارش تور اروپا ارزان، در گذشته بیشتر کسانی که با کوله پشتی سفر می کردند در مسافرخانه ها اقامت داشتند. برای ماندن در این مسافرخانه ها باید برای نشان دادن قدرت مبارزه می کردی، با کفش دوش می گرفتی، میان سر و صدای مسافران دیگر که در تخت های مجاور با هم بلند بلند صحبت می کردند، می خوابیدی و کارهای دیگری که برای انجام آن ها باید تحمل شرایط سخت را داشته باشی.

تور ارزان اروپا: با برترین مسافرخانه های شهرهای بزرگ اروپا آشنا شوید

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

با این حال امروزه شرایط بسیار عوض شده است و در چند سال اخیر مسافرخانه ها کیفیت و سطح رفاه خود را بالاتر برده اند. در حقیقت این روزها نمی گردد مسافرخانه را از هتل تشخیص داد. از این رو در این مقاله به معرفی برترین مسافرخانه های اروپا می پردازیم.

آمستردام، مسافرخانه کلینک نورد

همان طور که از اسمش پیدا است، این مسافرخانه در محله اعیان نشین نورد آمستردام قرار گرفته است و فاصله بسیار کمی با مرکز شهر دارد. اتاق های آن پر نور و مدرن هستند و در حمام ها شامپوی سر و بدن با آرم های جالب وجود دارند. این مسافرخانه نسبت به جاهای دیگر در مرکز شهر توریستی آمستردام، از آرامش و سکوت بیشتری برخوردار است.

آتن، مسافرخانه سیتی سیرکس

این مسافرخانه که به وسیله هنرمندان گرافیست طراحی شده، دقیقا همان چیزی است که شما از یک هتل شیک انتظار دارید. مسافرخانه سیتی سیرکس تمامی دیوارنگاری ها و کاشی های سبک باروک را از زمانی که یک عمارت بزرگ بود، حفظ نموده و دیوارها را با هنر پویا و قلم کاری های عجیبی به سبک دادا نقاشی نموده است. این مسافرخانه در محله سیری آتن قرار گرفته و منظره زیبای آن بر دژ آکروپلیس چشم هر بیننده ای را مسحور می نماید.

بارسلون، مسافرخانه کاسا گارسیا

اگرچه کاسا گارسیا یک مسافرخانه است، اما بسیار شبیه مهمان سراهای بیرون شهر اسپانیایی است. این ملک 6 طبقه دارد، اما با وجود یک فضای مشترک بزرگ و آشپزخانه که کیک خانگی سرو می نماید، بسیار دنج است. در این مسافرخانه که در خیابان گارسیا واقع شده، طیف وسیعی از فعالیت های لذت بخش در طول هفته اجرا می گردد که از این جمله می توان به کارگاه های آموزشی، یوگا و کلاس های پایکوبی تانگو اشاره نمود.

برلین، مسافرخانه روی آب ایسترن کامفورت

این مسافرخانه روی رودخانه زیبای اسپیری شناور است و میان دو منطقه بزرگ شهر قرار گرفته است. اتاق های کابین بسیار دنج و باز هستند و همیشه این امکان وجود دارد که در عرشه بالایی آن، در زیر نور ستارگان استراحت کنید. در طول روز نیز منظره زیبایی از پل اوبربوم و گالری ایست ساید وجود دارد.

بوداپست، مسافرخانه گراندیو پارتی

این مسافرخانه در منطقه 7 بوداپست قرار گرفته و یکی از برترین مسافرخانه های این شهر است.

کپنهاگ، مسافرخانه اوربن هاوس

این مسافرخانه در خیابان وستربرو کپنهاگ، تمام انتظارات شما از یک مسافرخانه خوب را برآورده می نماید؛ مانند حمام شخصی و کمد کلیددار برای هر نفر در اتاق های مشترک.

استانبول، مسافرخانه بانک بی اوغلو

این مسافرخانه که در خیابان بی اوغلو واقع شده است، یک جکوزی در پشت بام خود دارد. محل حمام آفتاب این مسافرخانه همان رویایی است که از تابستان استانبول داریم. تمامی اتاق ها تمیز و ساده هستند و شاید ترجیح دهید بیشتر وقت خود را در کافه طبقه همکف روی جایگاه های مرمر بگذرانید، در حالی که دورادور شما را رادیوهای قدیمی و دستگاه های ضبط صوت فرا گرفته اند و شما قهوه ایتالیایی اسپرسو یا قهوه ترک می نوشید.

لیسبون، مسافرخانه ایندیپندنت

مسافرخانه ایندیپندنت در خیابان بایرو آلتو جایی است که مدیرش آن را یک هتل می داند و ما نیز با این مسئله مسئله ای نداریم! این مسافرخانه قبلا عمارت یک سفیر بود. از اثاثیه تعمیر شده آن مانند کف شطرنجی اتاق و شیشه های رنگی، می توان دریافت با عشق از این مسافرخانه نگهداری شده است. رستوران این مسافرخانه غذاهای پرتغالی با کیفیت و قیمت های مناسب ارائه می دهد که می تواند عکس مناسبی برای صفحه اینستاگرام شما باشد.

لندن، مسافرخانه وامبت

وامبت یکی از مسافرخانه های زنجیره ای در سراسر اروپا است که به قابل اعتماد بودن شناخته شده است، اما محل قرارگیری آن در لندن، یعنی خیابان ایست اند، یکی از ویژگی های برجسته آن است. در دهه 1860 میلادی این مسافرخانه محل اقامت ملوانان بود و جوزف کنراد، از نویسندگان معروف انگلیس، یک بار در این مسافرخانه اقامت داشته است. این مسافرخانه با 600 تخت، از بزرگ ترین مسافرخانه های زنجیره ای وامبت است، پس مسئله ای در رزرو کردن اتاق نخواهید داشت. اتاق های آن از حضور ملوانان در آنجا، تغییرات اساسی نموده است، یعنی آن را تعمیر نموده و لوازم شیک و زیبا مثل تخت های چوبی راحت و وسایلی مو خشک کن در آن قرار داده اند.

مادرید، مسافرخانه های یو

گشت و گذار در آب و هوای مطبوع مادرید قطعا پرهزینه خواهد بود، اما اگر در مسافرخانه های یو بمانید، می توانید از پرداخت هزینه های سنگین هتل جلوگیری کنید. این مسافرخانه در خیابان جاستیکا پناهگاهی پر از لذت های ساده است مانند صبحانه رایگان، تخت خواب هایی با چراغ مطالعه شخصی و کمدهای قفل دار برای هر مسافر. اتاق های آن بسیار دنج و مدرن هستند و رنگ دیوارهایش بیشتر ترکیبی از رنگ سفید و دیگر رنگ های شاد است.

پاریس، مسافرخانه ژنراتور

شاید مسافرخانه ژنراتور پاریس که در خیابان دهم اراندیسمان قرار گرفته است، نمونه ای از یک ابر مسافرخانه باشد! این مسافرخانه 920 تخت دارد، اما بسیار شیک است. طراحی آن بسیار لوکس است و شامل چراغ های نئون نیز می گردد، اما هنوز هم نشانه هایی از یک مسافرخانه سنتی مانند میز پینگ پنگ، کتاب های قدیمی و مانند آن در این مسافرخانه پیدا می گردد. اتاق های مشترک درگاه USB به مقدار کافی دارند تا مسافران وابسته به تکنولوژی دیجیتالی را راضی نگه دارند.

پراگ، مسافرخانه خانه موزاییک

مسافرخانه خانه موزاییک که در خیابان نیو تاون قرار گرفته است، ادعا می نماید شهرتش به خاطر این است که اولین ساختمان مستحکم و دوست دار محیط زیست مرکز جمهوری چک است. این مسافرخانه بسیار شیک است و آثاری از هنر مدرن هم در اتاق های مشترک و هم در اتاق های شخصی وجود دارد. خانه موزاییک در نزدیکی شلوغی های شهر، در امتداد رودخانه لاتوا قرار گرفته است.

رم، مسافرخانه دبیهیو

این مسافرخانه مکانی دنج است که تمامی جنبه های مسافرخانه خوب را یک جا جمع نموده است و شما مجبور نیستید فقط در تمرینات یوگا یا کافه های گیاه خواری شرکت کنید. این مسافرخانه در محله اسکیلینو و در میان شهری به شلوغی و پر جنب و جوشی رم، به شما کمی آرامش می دهد. قیمت اتاق های مشترک از 27 دلار آغاز می گردد و تمامی امکانات رفاهی از جمله صابون، شامپو و ملافه هم ارائه می دهد.

وین، مسافرخانه روتن اسنیر

مسافرخانه روتن اسنیر در خیابان رودلشیم فونهاس یکی از محبوب ترین مسافرخانه های وین است. در این مسافرخانه دو باغ سرسبز با کف چوبی و شطرنجی وجود دارد که بسیار آرامش بخش است. اتاق های مسافرخانه روتن اسنیر ساده و در عین حال زیبا و مدرن هستند. وای فای رایگان و دوچرخه ها و آیپدهای اجاره ای زندگی جهانگردی را برای مسافران این مسافرخانه آسان تر نموده است.

منبع: کجارو / thrillist.com
انتشار: 18 اسفند 1400 بروزرسانی: 18 اسفند 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1785

به "تور ارزان اروپا: با برترین مسافرخانه های شهرهای بزرگ اروپا آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان اروپا: با برترین مسافرخانه های شهرهای بزرگ اروپا آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید