آنالیز فرصت های همکاری پژوهشی میان ایران و آلمان

به گزارش تور اروپا ارزان، هیات هشت نفره نمایندگان سازمان ها و بنیادهای حامی فعالیت های مشترک تحقیقاتی و آموزشی کشور آلمان به سرپرستی وزارت تحقیقات این کشور با حضور در دانشگاه یزد به معرفی فرصت های همکاری های مشترک پژوهشی و آموزشی پرداختند.

آنالیز فرصت های همکاری پژوهشی میان ایران و آلمان

به گزارش خبرنگاران، در این رویداد یک روزه که با حضور نمایندگان موسسات و بنیادهای حامی فعالیت های آموزشی و پژوهشی مشترک همچون بنیاد پژوهش آلمان، مؤسسه مبادلات آکادمیک آلمان، بخش بین المللی مدیریت طرح مرکز هوافضای آلمان، بنیاد فولکس واگن، وزارت فدرال آموزش و پژوهش آلمان و همچنین نماینده صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران برگزار گردید، توضیحات مبسوطی در خصوص جزئیات حمایت این سازمان ها و بنیادها از فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی ارائه و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد .

دکتر محمد مهدی لطفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یزد نیز در بخشی از این نشست در خصوص اولویت های همکاری های علمی پژوهشی توضیحاتی ارائه کرد.

فایل های ارائه سخنرانان این رویداد از طریق لینک https://bit.ly/yuisco_InformationDayFiles در دسترس علاقه مندان واقع شده است و قرار است که به زودی فیلم سخنرانی هر یک از سخنرانان نشست برای استفاده هرچه بیشتر استادان و دانشجویان به این لینک اضافه گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 شهریور 1397 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 89

به "آنالیز فرصت های همکاری پژوهشی میان ایران و آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز فرصت های همکاری پژوهشی میان ایران و آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید