ترافیک روان در جاده های کشور، ادامه محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی

به گزارش تور اروپا ارزان، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در تمامی جاده های کشور، شاهد ترافیکی روان و بدون مشکل هستیم، گفت: محدودیت تردد و سفر به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ادامه دارد همچنین محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرهای گروه قرمز، نارنجی، زرد و آبی از ساعت 21 تا 3بامداد ادامه دارد.

ترافیک روان در جاده های کشور، ادامه محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط جوی و ترافیکی جاده های کشور، گفت: بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان گلستان گزارش شده است. البته در تمامی جاده ها، شاهد ترافیکی روان و بدون مشکل هستیم. در عین حال به جز جاده شهداد به نهبندان و خرم آباد- پلدختر تمامی جاده های اصلی و مواصلاتی کشور باز است.

وی با اشاره به شرایط تردد در شهرها، افزود: شرایط تردد در شهرها بیانگر پرهیز از سفر توسط بخش زیادی از مردم است که از همکاری و همراهی مردم در پرهیز از سفر و عمل به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا تشکر می کنیم. به همین علت در ایام نوروز طرح ویژه تسهیل تردد و انضباط بخشی ترافیکی در شهرها ادامه می یابد.

شیرانی ادامه داد: محدودیت تردد و سفر به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ادامه دارد و محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرهای گروه قرمز نارنجی زرد و آبی از ساعت 21 تا 3بامداد ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1340

به "ترافیک روان در جاده های کشور، ادامه محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک روان در جاده های کشور، ادامه محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید