جاذبه های کرابی

به گزارش تور اروپا ارزان، کرابی از زیباترین شهرهای کشور تایلند است و جاذبه‌هایی دارد که بسیار زیبا و دیدنی هستند. شهر کرابی به داشتن سواحلی آفتابی، تفریحات مدرن و دیدنی است. در این مقاله شما را با بهترین جاذبه‌های تور کرابی آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های کرابی

استخر زمردین کرابی

استخر زمردین یک جاذبه دیدنی در کشور تایلند می‌باشد. کرابی به داشتن مکان‌هایی زیبا از نوع طبیعی و بکر است. در تور کرابی می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند و یکی از آن جاذبه ها که باید حتما در سفر به این شهر از آن دیدن نمایید استخر زمردین در پارک جنگلی طبیعی تانگ تاو می‌باشد، جنگلی که در آن تنوع زیستی مثال‌زدنی وجود دارد وجود دارد و با رودخانه های طبیعی و حوضچه های کریستالی و شفاف کامل شده. استخر زمردین در ناحیه خائو پرا بنگ قرار گرفته و طبیعت آن بهترین محل برای بازدید از گونه‌های گیاهی و حیوانی کمیاب مثل پرنده پیتا می‌باشد. زمانی این ذهنیت به وجود آمده بود که این پرنده منقرض شده است.

در تور کرابی می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند. این تور ارزش یک سفر خانوادگی را دارد.

جزیره کو هونگ کرابی

در جزیره کو هونگ هیچ کاری انجام ندهید و فقط روی شن ها بنشینید. این جزایر زیبا مناظری حیرت آور، سواحلی با شن های سفید نرم، صخره های مرجانی و تالاب های زیبا دارند. این جزیره جایی است که می توانید در آن از شنا، کایاکینگ، غواصی، ماهی گیری، هاکی لذت ببرید. در تور کرابی می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

سواحل و غارهای رایلی

کسانی که در تایلند به دنبال سواحلی رویایی می‌باشند حتما رایلی را در لیست سفر خود قرار می‌دهند. در جنوب ساحل آو نانگ به دنیایی آرام و به دور از هیاهو خواهید رسید که دور آن را صخره ها احاطه کرده و تنها راه دسترسی به آن قایق می‌باشد. در این محل در یک شبه جزیره ای کوچک زیبایی‌هایی مانند سواحل سفید، صخره های سنگ آهکی، غارها و تالاب های پنهان شده در دل صخره ها که توسط جزر و مد شکل گرفته است را تجربه نمایید.

انتشار: 27 مهر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 18

به "جاذبه های کرابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های کرابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید