جلسه 4 ساعته پرسپولیسی ها با یک مربی یونانی، سرمربی پیشین انصاری فرد نزدیک به نیمکت سرخپوشان

به گزارش تور اروپا ارزان، نمایندگان باشگاه پرسپولیس در ترکیه نشستی چهار ساعته با سرمربی پیشین تیم المپیاکوس یونان داشتند.

جلسه 4 ساعته پرسپولیسی ها با یک مربی یونانی، سرمربی پیشین انصاری فرد نزدیک به نیمکت سرخپوشان

سفر با تور یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش تور اروپا ارزان، ایرج عرب که به همراه علی رغبتی، مهدی محمدنبی و امیر علی حسینی به عنوان نمایندگان باشگاه پرسپولیس راهی استانبول شده اند در راستای مذاکرات شان با مربیان خارجی جلسه ای را با تاکیس لمونیس یونانی برگزار کردند.

این مربی 59 ساله یونانی که به تازگی به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی و از او برای حضور در استانبول دعوت شده است در هتل محل اقامت ایرج عرب و همراهانش در استانبول حضور پیدا نموده و مذاکراتی را داشت.

نشست آنها چهار ساعت زمان برد و تاکیس لمونیس با باشگاه پرسپولیس، امکانات آن و همچنین طرفداران پرتعداد این تیم به وسیله ویدئو آشنا شد. تاکیس لمونیس پیش از این سرمربی تیم المپیاکوس بوده و پیروز شده است هفت بار این تیم را قهرمان جام های داخلی یونان کند.

براساس این گزارش، کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی نیز در این تیم یونانی شاگرد او بوده اند.

احتمال اینکه تاکیس لمونیس به عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی گردد، زیاد است. این در حالی است که گفته می گردد پرسپولیسی ها قرار است مذاکراتی هم قبل از بازگشت به ایران با ماسیمو کاررا ایتالیایی داشته باشند.

به گزارش تور اروپا ارزان، روند مذاکرات نمایندگان باشگاه پرسپولیس با مربیان خارجی با سبک کاری و ملیت های مختلف نشان می دهد که هیچ تفکر فنی پشت این قصیه نیست و تشخیص اینکه در نهایت کدام یک از این گزینه های مطرح شده به عنوان جانشین برانکو انتخاب خواهد شد، سخت است. چه بسا باز هم ایجنت ها، مربیان دیگری را به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی نمایند و آنها با این گزینه ها پای میز مذاکره بنشینند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 357

به "جلسه 4 ساعته پرسپولیسی ها با یک مربی یونانی، سرمربی پیشین انصاری فرد نزدیک به نیمکت سرخپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه 4 ساعته پرسپولیسی ها با یک مربی یونانی، سرمربی پیشین انصاری فرد نزدیک به نیمکت سرخپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید